Altay Bayındır Kimdir?

Altay Bayındır Kimdir?

Türk futbolunun yetiştirdiği önemli kalecilerden biri olan ve performansı ile gelecek senelerde daha fazla adından söz ettireceğini düşündüğümüz kaleci Altay Bayındır ile ilgili tüm bilgileri bu konumuzda inceleyebilirsiniz.

Altay Bayındır Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

14 Nisan 1998 tarihinde Bursa’da hayata gözlerini açan Altay Bayındır, uzun süre ailesi ile beraber Bursa’da yaşamış ve futbol kariyerine de Bursa’nın amatör takımlarından biri olan Yolspor takımında başlamıştır.

Yolspor’da futbol oynadığı sıralarda Bursaspor takımının seçmelerine katılmış olan genç kaleci, seçmelerde Bursaspor altyapı teknik direktörlerinin ilgisini çekmiş ve ardından Bursaspor altyapısında forma giymeye başlamıştır.

5-6 yıl boyunca Bursaspor altyapısında futbol oynamasının ardından Yolspor takımına tekrar dönen genç kaleci, akabinde ise Arabayatağıspor takımına transfer olmuş ve toplam bu takımda 1 yıl top oynamıştır.www.kimdirkim.com Bu takım sonrası Ankaragücü takımına transfer olmuş olan isim Altyapısında mücadele etmiş ve ardından Ankaragücü A Takımına kadar yükselmiştir.

Ankaragücü takımında oynadığı futbol ile U-21 Milli Takımının kadrosuna girmiş olan ünlü kaleci, son olarak Ankaragücü’den Fenerbahçe’ye transfer olmuştur.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın