Alya Aslan Kimdir?

Alya Aslan Kimdir?

Müzik piyasasına yeni girmiş olan isimlerden biri olan güzel sesinle ilerleyen zamanlarda çok daha fazla ismini duyacağımız şarkıcı Alya Aslan kimdir? bu makalemizde bu soruya ait en ayrıntılı cevapları bulabileceksiniz.

Alya Aslan Kimdir Nerelidir Kaç Yaşında Biyografisi

Alya Aslan, 1 Ocak 1991 tarihinde Şanlıurfa’da doğmuş bir isimdir.Çocukluk zamanları Şanlıurfa’da geçmiş olan şarkıcı ardından ailesiyle beraber İzmir’e göç etmiş ve yaşamını burada sürdürmeye başlamıştır.

İzmir’de lise bitirene kadar olan sürecte yaşamış olan şarkıcı ardından ise ailesiyle beraber İstanbul’a yerleşmiş ve burada yaşamaya başlamıştır.Ailesinin 3 çocuğundan biri olan şarkıcının 2 tane erkek kardeşi bulunmaktadır.Babası emekli olan şarkıcının annesi ise ev hanımıdır.

Müzikle ilgilenmeye başlamasının ardından öncelikle müzik konusunda eğitimler almaya başlamış ve İstanbul’da bulunan tanınmış müzik hocalarından dersler almıştır.Almış olduğu derslerin ardından müzikte kendini daha iyi ifade etmeye başlamış olan şarkıcı eğitimlerinin yanında kendi yeteneğinide göstermiş ve albüm çalışmalarına başlamıştır.

Bir çok yerde sahneye çıkmış olan şarkıcı Alya Aslan, bir süre sonra ise ilk single albümünü çıkartmış ve Maraton ismini verdiği single ile müzik piyasasına giriş yapmıştır.

2018 tarihinle beraber Son Kez isimli albümü çıkartmış olan şarkıcı bu albümde birbirinden güzel şarkılara yer vermiştir.Şarkılarının sözlerinin hepsi kendisine ait olan şarkıcıya bu konuda en büyük desteği ise babası vermektedir.

Bizde ekip olarak şarkıcıya yeni albümünün hayırlı olmasını temenni eder başarılar dileriz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın