Oyuncu Ana de Armas kimdir, Ana de Armas kaç yaşında, Ana de Armas nereli, Ana de Armas evli mi, Ana de Armas boyu kilosu kaç?

Ana de Armas

Ana de Armas Kimdir? Ana de Armas Boyu Kilosu, Kaç Yaşında?

Oyuncu Ana de Armas kimdir, Ana de Armas kaç yaşında, Ana de Armas nereli, Ana de Armas evli mi, Ana de Armas boyu kilosu kaç? İşte Ana de Armas hakkında detaylar.

Ana de Armas Kimdir?

Ana de Armas 30 Nisan 1988 yılında Küba’da dünyaya gelmiştir. 14 yaşındayken Havana Ulusal Tiyatro Okulu’ndan eğitim alan Armas, 16 yaşında Manuel Gutiérrez Aragón’un yönetmen koltuğunda oturduğu Una rosa de Francia filmi ile sinema dünyasına adım attı. 2014 yılında Los Angeles’a taşınan ve kariyerine Hollywood filmlerinde devam eden oyuncu, “Vurguncular”, “Demir Yumruk”, “Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı”, “Bas Gaza” gibi yapımlarda rol aldı.

Ana de Armas Nereli?

Ana de Armas, Küba ve İspanya çifte vatandaşlığına sahiptir

Ana de Armas Boyu Kaç?

Ana de Armas 1.68 metre boyundadır.

visum china
visum china

Ana de Armas Kaç Kilo?

Ana de Armas yaklaşık 55 kg ağırlığındadır.

Ana de Armas Evli mi?

Ana de Armas, 2010 yılının ortalarında İspanyol aktör Marc Clotet ile bir ilişkiye başladı ve Temmuz 2011’de Costa Brava’da evlendiler. 2013 yılının başında boşandılar. 2019 yılının sonlarında Deep Water filminin setinde tanıştıktan sonra, Mart 2020’den Ocak 2021’e kadar Amerikalı aktör Ben Affleck ile çıktı. Daha sonra Paul Boukadakis ile bir ilişkiye başladı.

Ana de Armas Burcu Nedir?

Ana de Armas boğa burcudur.

Ana de Armas hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir