Anastasia Zadorozhnaya Kimdir, Hayatı, Biyografi, Yaşı

Anastasia Zadorozhnaya Biyografisi: Yaygın olarak Anastasia Zadorozhnaya olarak bilinen Anastasia Sergeyevna Zadorozhnaya, 30 Ağustos 1885’te Rusya’nın Fedotovo kentinde dünyaya gelen popüler bir Rus aktris. Çarpıcı bir Film Aktris, TV Sunucusu ve Şarkıcı. Anastasia bir asker ailesine aittir.

Anastasia dört yaşındayken aile Moskova’ya taşındı. Müzik derslerine başladığı yer. Anastasia ilk rolünü “Simple Truths” adlı dizide bir okul kızı olarak kazandı. 2002 yılında mezun oldu. Mezun olduktan sonra oyunculuğa başladı. 2005 yılında Anastasia, “The Club” dizisinde Vasilisa rolü için seçildi. 2010 yılında TOP10SEXY Ödülü tarafından ulusal sinemanın en seksi oyuncusu oldu. Hayatında net bir hedefi olan bir kızdı ve bunu yirmi sekiz yılda başarmayı başardı.

Instagram’da 369K’dan fazla takipçisi olan Sosyal Medya Platformlarında çok popüler. Sadece Instagram’da değil, Facebook’ta da büyük bir hayran kitlesi ediniyor. Facebook’ta yaklaşık 59 bin takipçisi var. Twitter hesabının da 55 binin üzerinde takipçisi var.

Doğum tarihi

30 Ağustos 1885

Doğum Yeri

Fedotovo, Rusya

Meslek

TV sunucusu, Şarkıcı ve Film Aktris

Kariyer

  • Anastasia, “Simple Truths” adlı dizide bir okul kızı olarak ilk rolünü kazandı ve oyunculuğa 15 yaşında başladı.

 

  • 2002 yılında mezun oldu. Mezun olduktan sonra oyunculuğa başladı.

 

  • 2005 yılında Anastasia, “The Club” dizisinde Vasilisa rolü için seçildi.

 

  • 2010 yılında TOP10SEXY Ödülü tarafından ulusal sinemanın en seksi oyuncusu oldu.

Anastasia Zadorozhanya Ailesi

Anastasia Zadorozhnaya, 30 Ağustos 1885’te Rusya’nın Fedotovo kentinde dünyaya gelen popüler bir aktris. Babasının adı Sergei Zadorozhnyi ve ailesi hakkında diğer bilgiler bilinmiyor.

Anastasia’ya göre, Sergey Lazarev ilk aşkıydı. 15 yaşından itibaren onunla aşk yaşadı. Peter Sheksheev ile ilişkisi olduğuna dair söylentiler var.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.