Gazapizm Kimdir Aslen Nereli Kaç Yaşında?

Anıl Acar Gazapizm Kimdir Aslen Nerelidir?

2006 tarihinde çıkarmış olduğu Mixtape albüm ile Rap müzik piyasasına girmiş ve ardından albüm ile single parçalar çıkartmaya devam eden Gazapizm kimdir aslen nerelidir? gerçek ismi Anıl Acar olan rapçinin bilgileri.

Gazapizm Kimdir? Anıl Acar Biyografisi

20 Temmuz 1988 günü Elazığ’da doğmuş olan Gazapizm, aslende Elazığlı olan bir rapçidir.9 yaşına kadar ailesiyle beraber Elazığ’da yaşamış olan isim ardından ailesinin İzmir’e taşınmasıyla beraber o yaştan itibaren İzmir’de yaşamaya başlamıştır.

Lise yıllarında rap müzik ile tanışmaya başlayan Anıl Acar, 2003 tarihinde yazmış olduğu rap ile ilgili ilk deneyimini ev ortamındaki kayıtlar ile gerçekleştirdi.2004 tarihinde lisede tanışmış olduğu Sivo ve Gardiyan ile beraber YMF ismini verdikleri grup kurdular.Bu grup ile beraber kendi kayıtlarını oluşturup çok sayıda amatör rapçiye yardım ettiler.

2006 yılı ile beraber Az Kaldı adlı Mixtape albüm çıkartan [saritext]Gazapizm[/saritext], bu Mixtape albüm ile beraber hedeflemiş olduğu noktanın ilk adımlarını atmış ve İzmir’de bulunan çeşitli amatör rapçilerle birlikte çeşitli organizasyonlara katılmıştır.2 yıl sonra yine lisede tanışmış olduğu arkadaşı Gardiyan ile beraber 2. albümünü çıkartan rapçi bu albüme Kan Değil Katran adını vermiştir.

visum china
visum china

2. albümü ile beraber konser sayısını arttıran Gazapizm, İzmir dışında İstanbul, Bursa ve Antalya gibi illerde de konserler düzenledi.2009 yılında hayatınla ilgili yaşamış olduğu problemler nedeniyle bir süre kadar psikolojik tedavi gördü.Tedavi gördüğü yıllarda rap müziği hiç bırakmadı ve yeni rap şarkılar türetti.2009 tarihinde Majör Depresyon isimli albüm çıkarttı.

Rap Müzikte bir çok deneyimli isimle beraber şarkılar seslendirmiş olan Anıl Acar, Gazapizm adıyla birlikte müzik marketlerde satılan iki albüm çıkarttı.Bunlar 2014 yılında çıkardığı Yeraltı Edebiyatı ve 2016 yılında çıkardığı Bir Gün Her şey albümleridir.Gazapizm 2017’de Heyecanı Yok isimli single çıkartmıştır ve bu parça Çukur dizisinin müziklerinden biri olmuştur.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir