Anıl Altan Kimdir Kaç Doğumlu Boyu Kaç?

Anıl Altan Kimdir Kaç Doğumlu Boyu Kaç?

Oldukça güzel ve yakışıklı isimlerin yer almış olduğu oldukça fazlada izleyicisi bulunan Kaderimin Yazıldığı Günü dizisinin Selim’i olan oyuncu Anıl Altan kimdir kaç doğumlu boyu kaç? oynamış olduğu diziler ve özgeçmişi.

Anıl Altan Kimdir Kaç Doğumlu Biyografisi

Anıl Altan 26 yaşında olan 1990 doğumlu oyuncudur.29 Mayıs günü dünyaya gelen oyuncu Modelliğe genç yaşlardan itibaren başlamıştır.Boyu 1.86 olan oyuncu 73-74 kilo aralığına sahiptir.Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.Modellikteki başarısından sonra 2012 tarihinde oyunculuk yapmaya başlamış ve Arka Sıradakiler dizisi ile oyunculuğa kapısını açmıştır.Ardından ise Boynu Bükükler ile başka bir dizi projesi ile karşımıza çıkmıştır.

Oyunculuk eğitimlerine 2011 senesindeki Burak Aksak’ta başlamış ardından ise 2013 senesinde Akademi 35.5’a yazılmıştır.En son 2014 tarihinde Bahar Kerimoğlu’dan ders almıştır.

Reklam oyunculuğuda yapan başarılı isim bir takım reklam filmlerinde oynamıştır.Bu oynadığı reklamlardan ilkini 2010 senesindeki Şölen Çikolata reklamı ile göstermiş ardından aynı yıl Mavi Jeans reklamında oynamıştır.Kimdirkim com 2015 senesinde ise Ülker Çikolata reklamında rol almıştır.

Anıl Altan Oynadığı Diziler

2014 – Kaderimin Yazıldığı Gün(Selim)
2014 – Boynu Bükükler
2012 – Arka SıradakilerBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın