Anıl Tetik Kimdir? Aslen Nereli Boyu Hayatı

Anıl Tetik Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2012 ve 2015 tarihlerinde yer aldığı Survivor yarışması ile ismini duyurmuş o tarihten sonra ise oyunculuk eğitimi alarak oyunculuk alanında kendini geliştirmiş ünlü isim Anıl Tetik kimdir? cevabı ve daha fazlasını biyografiyi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Anıl Tetik Kimdir? Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Boyu

1 Temmuz 1991 yılında İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde doğan Anıl Tetik, 1.86 metre boyunda, 79 kilo ve Yengeç burcudur.Aslen Kırklarelili olan oyuncu, Üniversite eğitimini İstanbul’da bulunan Kadir Has Üniversitesi’nde tamamlamıştır.Burada Amerikan Dili ile Edebiyatı üzerine eğitim alan oyuncu, son senelerde dikkat çeken bir isim olmuştur.

2012 tarihinde Ünlüler ile Gönüllüler arasında olan Survivor yarışmasında ilk kez insanların tanıma şansı elde etmiş olduğu isim bu yarışmada Ünlüler takımında bulunmuş ve ardından ise Atölye Craft’ta hem kamera önü hem de tiyatro üzerine eğitimler almıştır.Aldığı eğitimlerin meyvelerini kısa sürede alan isim aynı tarihte “Alemin Kralı” dizisinde rol almıştır.

visum china
visum china

2015 yılında tekrar Survivor yarışmasında boy gösteren ünlü isim bu sefer Survivor All Star 2015’de yer almıştır.Yine Ünlüler takımında mücadele etmiş olan oyuncu, akabinde ise “Görümce” isimli filmde oynamıştır.

Motor Sporu ile uzun zamandır ilgilenen [saritext]Anıl Tetik[/saritext], ailesinin motorla ilgilenmemesini istese de o ailesini dinlememiş ve motor sporuna olan ilgisinden hiç vazgeçmemiştir.İlk olarak motor dersleri almış olan isim ardından katılmış olduğu bir çok motor yarışında başarılı olmuş ve dereceler almıştır.2 Defa Türkiye Şampiyonluğu bulunan ünlü oyuncu, dizi çekimlerinden dolayı eskisi kadar motorlara zaman ayıramamaktadır.

2016 yılında “Hayat Bazen Tatlıdır”, 2017 yılında “Kızlarım İçin” ve 2019 yılındaki “Tek Yürek” dizisi oyuncunun diğer rol aldığı dizi isimleridir.

Anıl Tetik Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 – Alemin Kralı
2016 – Görümce (Film)
2016 – Hayat Bazen Tatlidir
2017 – Kizlarım İcin
2019 – Tek Yürek

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.