Anjana Vasan Kimdir, Biyografi, Yaşı, Boyu

Anjana Vasan Biyografisi: – Anjana Vasan, yeni TV komedisi Biz Lady Parts ve Mughal Mowgli ve diğerleri gibi filmleriyle tanınan Birleşik Krallık’tan bir şovmen, sanatçı ve yazardır.

 

Anjana, bir TV kişiliği, tiyatro sanatçısı ve kamu yayını olarak ünlüdür. BBC ve Netflix için farklı TV ve radyo programları var. Anjana, 2017’den 2020’ye kadar “Temple”, “Brexit”, “Lady Parts”, “Plus Like”, “London Unplugged” ve “Ill Behaviour” filmlerinde rol aldı. Aktris Anjana Vasan, 1995 yılında Hindistan’ın Chennai Şehrinde doğdu. anne babasına. Aslen Hindistanlı, Singapur’da büyüdü ve Singapur’da mezun oldu.

 

visum china
visum china

Şovmen, giderek bir sansasyon haline geldiği için Wikipedia’da da bahsediliyor. Royal Welsh College’da müzik ve drama alanında yüksek lisans derecesine başladı ve kariyerine tiyatro sanatçısı olarak başladı.

 

Meslek

Müzisyen ve Oyuncu

 

Doğum günü

31 Ocak 1995

Kariyer

  • Anjana Vasan, erken yaşlardan itibaren bir sanatçı olma tutkusunu besledi ve hedefi için İngiltere’deki Royal Welsh Müzik ve Drama Koleji’nde yer aldı.

 

  • Vasan, “RWCMD”de MA okurken “An Adventure”, “King Lear”, “Life of Galileo” ve daha birçok oyuncuda yer aldı.

 

  • Lisedeyken her zaman sahneye çıkmaya hazırdır ancak Ulusal Tiyatro’nun “Rutherford ve Oğlu” Oyununa güvenebilir.

 

  • Anjana Vasan, Lyric Theatre Hammersmith’te “Bir Bebek Evi” Oyununda sahne sanatçısı olarak çalışmalarını kabul etti.

 

  • 2019 yılında Mogul Mowgli oyuncusu Anjana Vasan, A Doll’s House için “Evening Standard Theatre Award” dalında en iyi kadın oyuncu olarak aday gösterildi, ancak kazanılamadı.

 

  • Vogue, “We Are Lady Parts” kadrosuna katıldıktan sonra, fotoğrafında ona Gucci markasını sundu.

 

Anjana Vasan’ın Yaşı, Boyu, Kilosu

 

Saç ve Gözler Renk

Siyah.

 

Ağırlık

Kilo: 54 kg

 

Anjana Vasan Aile Bilgileri:

Tamil bir ailede doğdu ve daha sonra 4 yaşındayken Singapur’a taşındı.

 

Anjana Vasan’ın ilişkisiyle ilgili ayrıntılar belirsizliğini koruyor. Aktris Anjana’nın bağlantısının gerçekleri henüz belli değil. Ortaklıkları ve önceki ilişkileri hakkında bilgi yok. Sosyal medya paylaşımında da görebileceğiniz gibi, fotoğraflar şu anda bireysel veya özel hayatı koruma arzusu gibi görünüyor.

 

Anjana Vasan’ın Instagram resmi hesabı var. Günlük Instagram hikayelerini 1.4K ve 582 takipçi ile paylaşmayı seviyor. Bugünlerde daha ünlü hale geldikçe, takipçilerinin sayısı kesinlikle artacaktır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir