Ankaralı Coşkun kimdir, kaç yaşında, nereli

Ankaralı Coşkun Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

İbo Show konuklarından Ankaralı Coşkun ile ilgili merak edilenler. Ankaralı Coşkun kimdir, kaç yaşında, nereli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ankaralı Coşkun Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ankaralı Coşkun’un gerçek adı Coşkun Direk’tir. Ankaralı Coşkun kaç yaşında? Ankaralı Coşkun 4 Nisan 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Ankaralı Coşkun’un doğum yeri Ankara’dır. Ankaralı Coşkun’un babası bağlama ustasıdır. Ankaralı Coşkun da müzik ile iç içe büyümüştür. Ankaralı Coşkun 5 yaşında bağlama çalmaya başlamıştır. Ankaralı Coşkun Direk Orhan Gencebay, Neşet Ertaş gibi birçok ünlü ismin ustası olan Bayram Aracı’nın torunudur.

Ankaralı Coşkun kimdir, kaç yaşında, nereli

Coşkun Direk ilk albümünü 19 yaşında çıkarmıştır. 1996 yılında çıkardığı ilk albümü “Vay Seni Vay Vay”  sonrasında ikinci albümü Best Of Sincan’ı çıkardı. Albümdeki Çilli Horozum türküsü ile büyük bir haran kitlesi yakalamıştır. 2003 yılında “Yapamazdım-Pire”, 2005 yılında “Yalan Mı Ağır Abi” ve 2007 yılında “Karaçalı” albümleri piyasaya çıkmıştır. 2009 yılında da “Bana ne ” albümünü çıkaran Ankaralı Coşkun 2011 yılındaki ” Ankara’nın Bağları” albümü ile tüm dünyada tanınmıştır. Ankaralı Coşkun’un son albümündeki “Ankara’nın Bağları” şarkısı 2013 ve 2014 yıllarında Google’da en çok aranan ilk 10 eserden biri haline gelmiştir. Bu şarkı ile tüm dünyaya kendini tanıtan Ankaralı Coşkun’un eseri birçok dizide de kullanılmıştır.

visum china
visum china

Ankaralı Coşkun ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir