Anne Heche kimdir, nereli, Anne Heche kaç yaşında, Anne Heche boyu,kilosu kaç, Anne Heche'nin özel hayatı, sevgilisi var mı, evli mi, eşi kimdir

Anne Heche Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Ünlü oyuncu Anne Heche tafik kazası geçirdi. 53 yaşındaki oyuncu Anne Heche, arabasını kendi evinin garaj kapısına çarpması ardından araçta çıkan yangın yüzünden ağır yaralandı. İşte Anne Heche hakkında detaylar.

Anne Heche Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Anne Heche 25 Mayıs 1969 tarihinde Ohio’da dünyaya gelmiştir. Amerikalı oyuncu, yönetmen ve senaristtir. Heche lise eğitimine devam ederken As the World Turns adlı bir pembe diziden oyunculuk teklifi aldı ancak önce liseyi tamamlamasının en iyi seçenek olacağına annesiyle birlikte karar verdi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

Eğitimini tamamladıktan sonra 1987 yılında pembe dizi Another World’de biri iyi biri kötü ruhlu ikiz kız kardeşleri canlandırdı ve bu rol televizyonda oynadığı ilk büyük rolü oldu. Bu rol ile 1989 yılında Soap Opera Digest dergisinin verdiği Umut Veren Kadın Oyuncu ödülünü ve 1991 yılında gündüz kuşağı Emmy Ödülü’nü kazandı.

Anne Heche kimdir, nereli, Anne Heche kaç yaşında, Anne Heche boyu,kilosu kaç, Anne Heche'nin özel hayatı, sevgilisi var mı, evli mi, eşi kimdir

Anne Heche Evli mi?

Komedyen Ellen DeGeneres ile 3 yıllık bir ilişkisi oldu ve bu ilişki Ağustos 2000 yılında sona erdi. Heche bu dönemde ciddi ruhsal sorunlar yaşadı. 2001 yılında kameraman Coley Laffoon ile evlendi ve 6 ay sonra oğlu Homer’ı dünyaya getirdi. 20007 yılında ayrılan çift, uzun süren bir mahkeme sürecinden sonra 4 Mart 2009’da resmi olarak boşandı. Ayrılmış fakat resmi olarak boşanmamışken oyuncu James Tupper’la bir birliktelik kurdu. Resmi olarak boşandıktan birkaç gün sonra, James Tupper’la olan ilişkisinden Atlas Heche Tupper adlı oğlu doğdu.

Anne Heche Boyu Kaç?

Anne Heche 1.65 boyundadır.

Anne Heche Kaç Kilo?

Anne Heche 52 kilodur.

Anne Heche hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir