Anya Pokrov kimdir, nereli, Anya Pokrov kaç yaşında, Anya Pokrov hayatı ve biyografisi

Anya Pokrov Kimdir?

Dream Team House üyelerinden Tiktok fenomeni Anya Pokrov hakkında bilgiler. Anya Pokrov kimdir, nereli, Anya Pokrov kaç yaşında, Anya Pokrov hayatı ve biyografisi.

Anya Pokrov Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tam adı Anna Aleksandrovna Pokrovskaya’dır. Anya Pokrov 15 Aralık 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Anya Pokrov’un doğum yeri Rusya’da Volgograd şehridir. Anya’nın ailesi o 4 yaşındayken boşanmıştır. Annesi ile yaşamaya devam etmiştir. Anya Pokrov bir müzik okulunda okudu. Ayrıca dans etmeyi küçüklüğünden itibaren sevmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

@pokrov

барби сайз😂

♬ Барбисайз – дора & МЭЙБИ БЭЙБИ

Anya Pokrov bir dönem broşürler dağıtmış ve kafelerde garson olarak çalışmıştır. Liseden mezun olduktan sonra Volgograd Devlet Sanat ve Kültür Enstitüsü’ne girmiştir. Anya Pokrov eğitimin ilk yıllarında ünlü olmak için sosyal medyada denemeler yapmıştır. Zamanla, bu alanda belirli bir popülerlik kazandı ve bu hobiye daha fazla zaman ayırmaya karar vererek uzaktan eğitime geçti. Tiktok popüler olduktan sonra paylaşımlarını bu platformda devam ettirmiştir.

Tiktok fenomeni 2020 yılından itibaren Dream Team House üyelerinden biridir. 2020 yılında ilk single’ı Not play the Sims paylaşarak müzik kariyerine başladı. Artur Babich ile birlikte Amerikan televizyon programı Total Blackout’un Rus uyarlamasında rol aldı.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.