Aras Bulut İynemli Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Aras Bulut İynemli Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İlk kez Reklam filmlerinde oynamaya başlamasının ardından beğenilerek film ile dizilerde boy gösteren yakışıklı ve sempatik erkek oyuncu Aras Bulut İynemli kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografimiz işte başlıyor.

Aras Bulut İynemli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Aras Bulut İynemli 28 yaşında yer alan 1990’lı bir oyuncu kişidir.İstanbul’da doğduğundan beri yaşamaktadır.Kardeşleri arasında en küçük olan oyuncunun abisi ile ablası bulumaktadır.Ablasının ismi Yeşimdir, abisinin ismi ise Orçundur.Boyu 1 metre 82 cmdir.Abisinle beraber ikiside oyunculuk yapmaktadır.Ablası ise Sanatçı bir bayandır.

Lise’yi Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde okumuş ardından ise İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Uçak Mühendisliği bölümünü kazanmıştır.Bu bölümde eğitimine devam ederken okulunu oyunculuk sebebi ile bir süre kadar bırakmıştır.

Bir çok farklı türden reklamda gördüğümüz oyuncunun yer aldığı bazı reklamlar şunlardır : Ttnet, Sprite, Nescafe ve Patos reklamı.Oynamış olduğu reklamlardan en önemlisi Patos reklamı olmuştur çünkü bu reklamla beraber 3 sene süren çok önemli bir dizinin oyuncusu olmuştur.Canlandırmış olduğu Mete ismi ile beraber öyle bir yükselme yaşamış oldu ki tüm Türkiye onu tanıdı.

Eşyaları konusunda oldukça hassas olan oyuncu evindeki bir eşyanın ondan izinsiz bir şekilde yerlerinin değiştirilmesini hiç sevmiyor.Yatmadan önce kesinlikle dişlerini fırçalamyı ihmal etmeyen oyuncu eğer o gün ailesinin yanında kalıyorsa Ailesine iyi geceler diyip öyle yatıyor.

aras-bulut-iynemli-biyografi

Aras Bulut İynemli Oynadığı Diziler ve Filmler

2008 – Arka Sokaklar
2009 – Akasya Durağı
2010-13 – Öyle Bir Geçer Zaman ki
2012 – Mahmut ile Meryem(Film)
2013 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Tamam mıyız?(Film)
2014 – Maral
2014 – Pek Yakında(Film)
2018 – Çukur

Aras Bulut İynemli Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın