Aras Bulut İynemli Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Aras Bulut İynemli Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İlk kez Reklam filmlerinde oynamaya başlamasının ardından beğenilerek film ile dizilerde boy gösteren yakışıklı ve sempatik erkek oyuncu Aras Bulut İynemli kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografimiz işte başlıyor.

Aras Bulut İynemli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Aras Bulut İynemli, 25.08.1990’lı olan oyuncu bir kişidir.İstanbul’da doğduğundan beri yaşamaktadır.Kardeşleri arasında en küçük olan oyuncunun abisi ile ablası bulunmaktadır.Ablasının ismi Yeşimdir, abisinin ismi ise Orçundur.Boyu 1.82 metredir.Abisinle beraber ikiside oyunculuk yapmaktadır.Ablası ise Sanatçı bir bayandır.

Liseyi Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde okumuş ardından ise İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Uçak Mühendisliği bölümünü kazanmıştır.Bu bölümde eğitimine devam ederken okulunu oyunculuk sebebi ile bir süre kadar bırakmıştır.

Bir çok farklı türden reklamda gördüğümüz oyuncunun yer aldığı bazı reklamlar şunlardır : Ttnet, Sprite, Nescafe ve Patos reklamı.Oynamış olduğu reklamlardan en önemlisi Patos reklamı olmuştur.Bu reklamla beraber 3 sene süren çok önemli bir dizinin oyuncusu olmaya hak kazanmıştır.Canlandırmış olduğu Mete ismi ile beraber öyle bir yükselme yaşamıştır ki tüm Türkiye onu tanımıştır.

Eşyaları konusunda oldukça hassas olan oyuncu evindeki bir eşyanın ondan izinsiz bir şekilde yerlerinin değiştirilmesini hiç sevmiyor.Yatmadan önce kesinlikle dişlerini fırçalamyı ihmal etmeyen oyuncu, eğer o gün ailesinin yanında kalıyorsa Ailesine iyi geceler diyip öyle yatıyor.

aras-bulut-iynemli-biyografi

Oynadığı Diziler ve Filmler

2008 – Arka Sokaklar
2009 – Akasya Durağı
2010-13 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (3 sezon 1-2-3)
2012 – Mahmut ile Meryem(Film)
2013 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Tamam mıyız?(Film)
2014 – Maral ( 1 ve 2 sezon)
2014 – Pek Yakında(Film)
2016 – Icerde
2017 – Martıların Efendisi(Film)
2018 – Çukur

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Aras Bulut İynemli Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? için Yorumlar (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Çukur’dan önce İçerde dizisi var. Nasıl atlıyorsunuz böyle şeyleri demiştim ama düzeltilmiş teşekkürler.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın