Arda Anarat kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Arda Anarat Kimdir?

Oynadığı yapımlarda gösterdiği başarılı grafik ile birlikte ilerleyen dönemlerde daha fazla dizi ve sinema projelerinde göreceğimiz genç oyunculardan Arda Anarat hakkında ayrıntılı biyografiyi bu makalemizde bulabilirsiniz.

Arda Anarat Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

2 Nisan 1999 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Arda Anarat, 1.77 metre boyunda, 69 kilo ve Koç burcudur.İstanbul’da bulunan Fransız Lisesi’ni bitirmiş olan genç oyuncu aslen ise Samsunlu olan bir isimdir.

Oyunculuk yapmaya 2011 yılında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin 2. sezonunda yer aldığı rol ile başlayan genç oyuncu, ardından ise 2013 tarihinde “Cesur Hemşire” dizisinde oynamıştır.kimdirkim_com 2014 tarihinde “Diriliş:Ertuğrul” dizisinde yer alan oyuncu bu dizide canlandırmış olduğu karakter ve oyunculuk ile birlikte dikkat çekmiştir.

2017 tarihinde “Göçebe” adındaki filmde rol alan oyuncu, 2019 yılında ise “Tek Yürek” dizisinde Umut karakterini canlandırmıştır.

Arda Anarat Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2019 – Tek Yürek (Umut)
2017 – Göçebe (Film) (Karan)
2014 – Diriliş:Ertuğrul (Dündar)
2014 – Galip Derviş (3. sezon)
2013 – Çınar
2013 – Cesur Hemşire
2011 – Muhteşem Yüzyıl

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir