Arda Hacıoğlu Kimdir Biyografisi Nereli Boyu Kaç?

Arda Hacıoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Geçmiş zamanlarda çok dizilerde görmeye alışmadığımız fakat geleceği sağlam oyunculardan olacağını düşündüğümüz Arda Hacıoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaçtır?

Arda Hacıoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografisi

Arda Hacıoğlu Sonbahara giriş yapmaya az bir gün kala 20 Ağustos 1991 tarihinde İstanbul ilimizde hayata gözlerini açmıştır.Eğitimini İstanbul Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans bölümünde sürdüren oyuncu Mükemmel bir fiziğe sahiptir.Boyu 1.88 kilosu ise 85’dir.2 senedir Fitness ile ilgilenen Oyuncu bu sayede vücudunuda oldukça geliştirmiştir.

İlk kez 2013 tarihinde Best Model Of Turkey yarışmasında kendini göstermiş ve bu yarışmada 2. olarak büyük bir başarı sağlamıştır.İlk oyunculuğunu ise Ali Ayşe’yi Seviyor adındaki dizide yapmış ve Kerem karakteri ile rolünü oynamıştır.

visum china
visum china

Çok iyi İngilizce bilen Oyuncunun saçları ile gözleri kahverengi renktedir.Diziden önce Kız Sana hayran adındaki klipte rol almıştır.

Yaklaşık 1 senedir oyunculukla ilgili çok yoğun bir eğitim programına zaman ayıran Ünlü isim fitness ile ise ilgilenmeye devam ediyor.

arda-hacioglu-biyografi

Şehrin Melekleri Mirza karakterini canlandıracak oyuncu bu diziyle beraber Ağustos ayı içersinde bir oyunculuk deneyimi daha yaşayacak Oyuncu bu dizide rolünü hakkınla veren bir Polisi canlandıracak.Özellikle sevenlerinin merakla beklediği dizi belkide bu yazımızı okuduğunuz sıralarda televizyonda izliyor olacaksınız.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. sevgılısı var mı yok mu gostermıyor lutfen onun hakkındaa bılgı verin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.