Arzu Erdem kimdir? aslen nereli ve kaç yaşında?

Arzu Erdem Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi’nde uzun süredir İstanbul Milletvekilliği yapan ünlü kadın siyasetçilerden Arzu Erdem ile ilgili biyografiyi bu makalemizde inceleyebilirsiniz.

Arzu Erdem Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

10 Şubat 1970 yılında Almanya’da dünyaya gözlerini açan Arzu Erdem, aslen ise Malatyalı olan bir siyasetçidir.İlkokul ve ortaokulu Almanya’da bitirmiş olan ünlü isim, ardından Türkiye’ye ailesi ile dönüş yapmış ve İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Eğitimi Bölümü’nde eğitim görmüştür.

1990 ile 1993 tarihlerinde İstanbul Barosu içerisinde çalışmaya başlamış olan siyasetçi, Yeminli Tercümanlık yapmış ve ardından da çok sayıda Ülkeye giderek buralardaki toplantılarda yer almıştır.Tömer’in düzenlemiş olduğu sınavda büyük başarı elde etmiş ve Almanca Dalında C1 sertifikası almıştır.

Çok sayıda uzmanlık sertifikası bulunan ünlü ismin, almış olduğu sertifikalardan bazıları, siyaset bilimi, kişisel gelişim, yatırım politikaları sertifikalarıdır.

İlk olarak 2007 yılında Meclis’e girmiş olan Arzu Erdem, 23-27. dönemler arasında aralıksız şekilde Mhp’den İstanbul Milletvekili seçilmiştir.Siyaset yaparken bir yandan da duyarlı şekilde hareket etmeyi prensip olarak benimsemiş ünlü isim bir dönem Kimsesizler Çocuklar Derneğinin kurucu başkanlığını yapmış ve sosyal medya projelerinde yer almıştır.

İngilizce ve Almanca diline hakim olan ünlü isim evlidir ve 2 çocuk sahibidir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir