Asena Kimdir Biyografisi

Asena Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Hem Dans konusundaki başarısı Hemde Oryantal oynamasınla beraber dikkatleri çeken Ünlü isim Asena kimdir nereli kaç yaşında? Asena gerçek adı ne? tüm bilgileri konumuz içersinde bulabilirsiniz.

Asena Kimdir Biyografisi

Asena Gerçek adı Onur Çakmak, 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.Annesi tarafından terk edilmiş zor zamanlar geçiren ve babaannesinin bakıp büyüttüğü bir isimdir.Babası tarafından Rizelidir.İlkokula Almanya’da başladı ve 3 yıl orada okudu.Ardından Türkiye’ye dönüş yaptı.Genelde hayatı Almanya ile Türkiye arasında geçmiştir.İstanbul’da Liseyi okuduktan sonra Marmara Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünü bitirdi.Boyu 1.72’dir.

1995 tarihinde Mustafa Topaloğlu ile tanışmasınla beraber sahne hayatına girdi.Ülkemizin puan almasında önemli bir başarıya imza attı.Türkiye’de konser veren ünlü isimlerin kendisini Davet etmesi sonucu kendini gösterdi.Ayrıca Devlet Başkanlarının basına kapalı yapmış olduğu Şovlarda kendisi gösterdi.2008 tarihinde Dünyaca Ünlü Paris Hilton ile beraber Dans etmiş ve bu dansı milyonlarca insan izlemıstır.2009 tarihine kadar olan dönemde Oryantal Danslar As Başkanı olarak yönetim kurulunda görev almıştır.Sporcu kimliğinlede ön plana çıkan Asena aynı zamanda lisansa sahip kick box’dur.

visum china
visum china

asena-biyografi-resim

Bizler onu yıllardır aynı isimle tanıyoruz ve sahnede kullanmış olduğu ismi resmi olarakta göstermek amacınla mahkemeye başvurmuş ve Nüfusunda Asena Onur Çakmak yazmasını istemiştir.Ünlü Oryantal kısa bir süre önce Amerika’da ameliyat olan Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses ile toplam 4 yıl kadar aşk yaşamışlardır.Daha sonra 2003 tarihinde ise ayrılmışlardır.

Asena 2005 tarihinde Benimle Dans eder misin? isimi yarışma programında Juri olarak görev almıştır.2007 tarihinde Buzda Dans isimli yarışmayada yarışmacı olarak katıldı.2009 tarihinde Mehmet Ali Erbil’in Çarkıfelek adlı programında Hostes olarak görev aldı.2011 tarihinde Survivor’a katıldı.

Asena Albümleri

2006 – Haremde
2008 – Hint Kumaşı
2010 – Catır Catır
2008 – Danceuse

Asena kimdir, nereli, kaç yaşında konulu yazımızı burada tamamlarken sizlerin yorumlarınızı bekliyoruz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.