Asla Vazgeçmem Dizisi Nur Kimdir Gerçek Adı Ne?

Asla Vazgeçmem Dizisi Nur Kimdir Gerçek Adı Ne?

Show Tv ekranlarında bambaşka bir yeni dizi ekranlarda oluyor.Şuan daha yavaş yavaş dizi tam oturmaya başlamasına rağmen diziye ilgi reytinler oldukça yüksek.Sizlere bu yazımızda Asla Vazgeçmem Dizisi Nur Kimdir? gerçek adı ne? Amine Gülşe biyografisi hakkında bilgiler sunacağız.

Asla Vazgeçmem Nur Amine Gülşe Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Asla Vazgeçmem Nur Kimdir gerçek adı ne? Gerçek adı Amine Gülşedir.

Amine Gülşe Kimdir? Kariyeri başarılarla dolu olan güzel Miss Turkey yarışmasınla beraber adını duyurmuştur.Kendisi 1993 tarihinde İsveç’te doğan bir isimdir.Aslen Kerküklüdür.Babası Galatasaray’da disk atıcılığı yapmaktaydı fakat İsviçre’deki takıma transfer oldunca o nedenle oraya yerleşildi.Lise öğrenimini bu ülkede bitirmiştir.

2013 tarihinde İsveç’ten İzmir’e göç etmişlerdir.Yarışmaya İzmir’den katıldı ve Miss Turkey yarışmasında 1. olmayı başardı.Birinci olduktan sonra tabiki çok teklif aldı.Sunuculuk ile Televizyon hayatına giriş yaptı.Elidor Miss yarışmasını Kadir Doğulu ve Yasemin Allen ile birlikte sunmuşlardır.Boyu 1.78’dir.

asla-vazgecmem-nur-kimdir

Amine Gülşe Resimleri

2015 itibariyle Show Tv ekranlarında başlayacan Asla Vazgeçmem isimli dizide Nur karakterini canlandırmaktadır.Bu dizide başrol olarak Tolga Sayışman ile beraber oynamaktadır.Nur karakteri Güzel bir aşk peşinde olan bir kızın canlandırmasını yapmaktadır.Asla Vazgeçmem Dizisi Nur Kimdir Gerçek Adı Ne? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Asla vazgeçmem dizi çok güzel çıkmış teşekkürler hep oyunculara bu diziyi çikarana nur la yiğitde sagolsunlar

  2. ?Salam Adim Nermin
    Azerbaycandan TürkiYeye ÇoxlY Salamlar
    Maşaallah Allah yaradib
    Güzel Tatli iyi kiz
    Maşaallah?InşaAllah????????????????????????????????????????????

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın