Aslı Bekiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Aslı Bekiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Adı Mutluluk dizisinin Sera karakterini canlandıran dizinin en genç oyuncusu ünvanına sahip Aslı Bekiroğlu kimdir kaç yaşında nerelidir?

Aslı Bekiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Aslı Bekiroğlu 1997 doğum tarihine sahip genç oyunculardan biridir.İstanbul’da hayata gözlerini açmış oyuncu çocukluğundan beri İstanbul’da yaşamaktadır.Lise eğitimini İtalyan lisesinde okuyarak bitirmiştir.Lise’den sonra kazanmış olduğu Üniversite ve bölümü ise Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beslenme bölümüdür.Halen bu üniversitede okumayı sürdürmektedir.Boyu 1.62’dir.

Çocuk yaşlarından beri oyunculuğa karşı içinde büyük bir heves olan oyuncu Reklamlarda bir takım roller almıştır.Çekmiş olduğu Vineler ile oldukça popülerliği artmıştır.Vine çekmeden öncede reklamlarda oynaması onun için bir avantaj oluşturmuştur.Ama bir türlü keşfedilmeyince Vineleri çekerkende her zaman bu sefer olmalı demiştir ve en sonunda çekmiş olduğu Vinelerle beraber yoğun bir takipçiye ulaşmıştır.Bu Takipçilerin oluşmasından sonra bir takım dizi reklam teklifi almıştır.

Geçmiş yıllarında sadece Beni Böyle Sev adındaki dizide oynayan oyuncu o diziden sonra 2015 yaz ayında ekrana gelen Adı Mutluluk dizisinde oynamaktadır.Gerçek hayatta çok güler yüzlü olan oyuncu Bilgisayar başında çok durmayı sevmeyen genelde boş zamanlarındada Vine çekerek zamanını geçirmektedir.

Konservatuar ile Piyano dersi almış oyuncu genç oyuncular arasında kendini göstermeyi başaran bir isim olmuştur.Bizde ona hem dizisinde hemde gerçek hayatında başarılı günler geçirmesini diliyoruz.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın