Aslı Bekiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Aslı Bekiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Adı Mutluluk dizisinde Sera karakterini canlandırmasının ardından oyunculukta iddialı olduğunu göstermiş ve bu diziden sonra bir çok dizi teklifi almış oyuncu Aslı Bekiroğlu kimdir kaç yaşında nerelidir?

Aslı Bekiroğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Aslı Bekiroğlu 1996 doğum tarihine sahip genç oyunculardan biridir.İstanbul’da hayata gözlerini açmış oyuncu çocukluğundan beri İstanbul’da yaşamaktadır.Lise eğitimini İtalyan lisesinde okuyarak bitirmiştir.Lise’den sonra kazanmış olduğu Üniversite ve bölümü ise Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beslenme bölümüdür.Halen bu üniversitede okumayı sürdürmektedir.Boyu 1.62’dir.

Çocuk yaşlarından beri oyunculuğa karşı içinde büyük bir heves olan oyuncu Reklamlarda bir takım roller almıştır.Çekmiş olduğu Vineler ile oldukça popülerliği artmıştır.Vine çekmeden öncede reklamlarda oynaması onun için bir avantaj oluşturmuştur.Ama bir türlü keşfedilmeyince Vineleri çekerkende her zaman bu sefer olmalı demiştir ve en sonunda çekmiş olduğu Vinelerle beraber yoğun bir takipçiye ulaşmıştır.Bu Takipçilerin oluşmasından sonra bir takım dizi reklam teklifi almıştır.

Geçmiş yıllarında sadece Beni Böyle Sev adındaki dizide oynayan oyuncu o diziden sonra 2015 yaz ayında ekrana gelen Adı Mutluluk dizisinde oynamıştır.Gerçek hayatta çok güler yüzlü olan oyuncu, Bilgisayar başında çok durmayı sevmeyen genelde boş zamanlarında da Vine çekerek zaman geçirmeyi seven biridir.

Konservatuar ile Piyano dersi almış oyuncu genç oyuncular arasında kendini göstermeyi başaran bir isim olmuştur.Bizde ona hem dizilerinde hem de gerçek hayatında başarılı günler geçirmesini diliyoruz.

Aslı Bekiroğlu Oynadığı Diziler ve Sinemalar

2013 – Beni Boyle Sev
2015 – Adı Mutluluk
2016 – Gülümse Yeter
2016 – İkimizin Yerine (Sinema)
2018 – Dudullu Postası
2018 – Jet Sosyete

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın