Aslı Demirer Kimdir Biyografisi Hayatı

Aslı Demirer Kimdir?

Seslendirmiş olduğu parçalarla beraber çok sayıda video klibi yüksek bir izlenme elde etmiş ve dinleyicilerin çok beğendiği şarkıcılardan biri olan Aslı Demirer kimdir? sorusunun cevabıyla beraber en gerçek biyografisi sitemiz aracılığıyla sizlerle.

Aslı Demirer Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kaç?

26 Ekim 1990 tarihinde Samsun’da hayata gözlerini açan Aslı Demirer, 1.70 metre boyunda, 52 kilo ve Akrep burcudur.Ünlü şarkıcı küçük yaşlardan itibaren müziği hayatının merkezine koymuş ve o yolda ilerlemiştir.

Müzikle ilgili yetenekleri çok kısa sürede ailesi ve çevresi tarafından keşfedilmesiyle beraber ilkokula başladığı yıllardan itibaren Konservatuvar’a yazılmış ve burada keman ile ilgili eğitimler görmüştür.Zamanla Keman eğitiminin yanında ses ile ilgili eğitimler alan sanatçı, bir süre sonra çocuk korosunda bulunmaya başlamış ve şarkı söylemiştir.Kısa sürede ünlenen şarkıcı, zamanla Türkiye’nin önemli şarkıcılarından olmuştur.

Okul bitmesinden sonra Üniversite tercihinide Konservatuar’dan yana kullanmış ve bu yönde sınavlara girmek için uzunca bir süre çalışmıştır.Sınavı başarıyla kazanan sanatçı Konservatuar eğitimi sebebiyle İstanbul’a gitmiş ve buraya yerleşmiştir.

visum china
visum china

İstanbul’a taşınmasının ardından profesyonel bir şekilde müzik yapmaya başlayan sanatçı, ilk olarak çıkarmış olduğu Single yani tek parçalarla kendini göstermiştir.

Aslı Demirer, çok fazla yemek yapmayı seven biri değil fakat pilav konusunda oldukça usta biri olduğunu belirtiyor.Hobi olarak en sevdiği şeylerin başında resim yapmak ve moda ile ilgilenmek olduğunu söyleyen şarkıcı, boş zamanlarında mümkün olduğunca resim yaparak zaman geçirmeyi seviyor.Ayrıca sinema ile tiyatroda vazgeçilmezleri arasında ilk sırada.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir