Aslı Hünel Kimdir?

Aslı Hünel Kimdir?

Türk Sanat Müziğinin yıldızlarından biri olan söylemiş olduğu şarkılar ve görünüşünle beğenilen Ünlü Sanatçımız Aslı Hünel kimdir? kaç yaşında nereli?

Aslı Hünel Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Aslı Hünel 1977 senesinin Haziran ayı içersinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Sanatçı’nın 1 abisi vardır.14 yaşına geldiği zaman Şan dersi almıştır.Müzikle içten içe ilgilenmeye başlamış ve geleceğin müzik yıldızı olmayı kafaya o yaşlarda koymuştur.Yeterli çalışmalarla beraber ses tonunu çok iyi bir şekilde ayarlamış ve genç yaşında albümler çıkarmaya başlamıştır.Sanatçının boyu 1.70’dir.Tam olarak müziğe başlaması Üsküdar Musiki Cemiyeti ile gerçekleşmiştir.

Baba tarafından Selanik, Anne tarafından ise Araptır.Gençlik zamanları çok iyi geçmiştir.Abisi dizilerde oynadığı zamanlar hep abisinin dizilerine gidip onu izlemiştir.2013 tarihinde Kist Ameliyatı olmak zorunda kalan Güzel Sanatçı’nın hayranları korkmuştur.Ameliyatı güzel geçen Sanatçı bir süre yoğun bakım ünitesinde kalmış daha sonrada normal odaya alınarak iyileşmiştir.Ameliyat günlerinde sevdikleri biran olsun onu yalnız bırakmamıştır.

asli-hunel-hayati

Sanatçı’nın Çıkarmış Olduğu Albümler

Büyük Hata
Çok Özledim
Dağlar
Güneş Doğmuyor
Dönemem
Kendine İyi Bak
Yeminliyiz
Duygular
Sevdamız Bitmez
Kırmızı Gülün Alı Var

Aslı Hünel Evlimidir? Ünlü isim bekardır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın