Aslı İşler Kimdir?

Aslı İşler Kimdir?

Küçük yaşta oyunculuk yapmaya başlayan ve 2003 tarihinde rol aldığı ilk dizi ile birlikte tvlerde gözüken ünlü isim Aslı İşler kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaçtır? tüm yanıtları ve ayrıntılı bilgileri yazımızda sizlerle.

Aslı İşler Biyografisi

16 Ağustos 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Aslı İşler, 1.71 metre boyunda, 52 kilo ve Aslan burcudur.Ortaokul yıllarından itibaren oyunculuk ile tanışma şansı elde etmiş olan güzel oyuncu, okulun tiyatro ekibine katılmış ve bir süre okulda tiyatro oyunlarında rol almıştır.

Haliç Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünü bitirmiş olan ünlü oyuncu, okul bittikten sonra Şahika Tekand’a yazılmış ve toplam 1 yıl boyunca burada eğitim görmüştür.2003 yılında “Bir İstanbul Masalı” dizisi ile oyunculuğa başlamış olan isim, aynı yıl “Kampüsistan” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Oynadığı 2 dizinin ardından oyunculuğa 3 yıl ara veren ünlü isim, 2006 tarihinde “Acemi Cadı” dizisinde oynamıştır.kimdirkim com en son olarak 2016 tarihinde “Muhteşem Yüzyıl:Kösem” dizisinde gördüğümüz oyuncu, bir süredir ekran önünde yer almamaktadır.

Aslı İşler Rol Aldığı Diziler

2016 – Muhteşem Yüzyıl:Kösem
2006 – Acemi Cadı
2003 – Kampüsistan
2003 – Bir İstanbul Masalı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın