Akrep dizisi Duru kimdir, Aslı Melisa Uzun kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu

Aslı Melisa Uzun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Akrep dizisinin Duru’su Aslı Melisa Uzun hakkında merak edilenler. Akrep dizisi Duru kimdir, Aslı Melisa Uzun kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu gibi en çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.0

Aslı Melisa Uzun Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aslı Melisa Uzun kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Aslı Melisa Uzun’un doğum tarihi 28 Temmuz 1995 yılıdır. Aslı Melisa Uzun’un doğum yeri Ankara’dır. Hayatının büyük bir bölümünü Ankara’da geçirmiştir. 18 yaşına kadar burada yaşamasından sonra İstanbul’a ve Almanya’ya gitmiştir. Köln Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Daha 3 yaşında olduğu zamanlardan itibaren hem dans kursuna hem de tiyatro kursuna gitmiştir. Bu kadar küçük bir yaşta bu tip kurslar alması ile beraber bazı oyunlarda yer almaya başlamıştır. İlk oynamış olduğu oyunun ismi Eşeğin Gölgesi adındaki oyundur. Bu oyunun ardından tiyatro başta olmak üzere bale ile beraber jimnastik dersleri de almaya başlamıştır. 2011 senesinde bir çok önemli kişiyi bünyesine katan Anadolu Ateşi’nin Dans grubu için seçilen kişilerden biri olmuştur.

Ankara’da bitirmiş olduğu lisenin sonrasında halen Üniversite eğitimini sürdürmekte olan güzel kişi İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nde okumaktadır.Burada okumuş olduğu bölüm Hukuktur.Bir süre kadar Köln’de bulunmuş olan isim burada da tiyatro ile beraber dans eğitimleri almıştır. Aslı Melisa Uzun 2015 Miss Turkey Güzellik Yarışması’na girmiş ve burada 2. olmayı başarmıştır. Bunun sonucunda Türkiye’mizi Miss Universe’de temsil etme hakkına sahip olmuştur.

visum china
visum china

Aslı Melisa Uzun Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aslı Melisa Uzun Sevgilisi Kim?

Aslı Melisa Uzun oyuncu Yağız Can Konyalı ile birliktedir.

Aslı Melisa Uzun Boyu ve Kilosu

Aslı Melisa Uzun’un boyu kilosu 1.74 boyunda ve 54 kilodur.

Aslı Melisa Uzun Hangi Burç?

Aslı Melisa Uzun’un burcu ise Aslan’dır.

Aslı Melisa Uzun Göz Rengi Nedir?

Aslı Melisa Uzun’un göz rengi kahverengidir.

Aslı Melisa Uzun Oynadığı Diziler

  • Arkadaşlar İyidir – 2016
  • Erkenci Kuş – 2018
  • Zen Mother – 2020
  • Verbotene Liebe – 2020
  • Akrep – 2020

asli-melisa-uzun-biyografi

Aslı Melisa Uzun Instagram Hesabı

Aslı Melisa Uzun’un Instagram hesabının adı aslimelisauzun ve 2021 Şubat ayı itibari ile 104 bin takipçisi bulunmaktadır.

Aslı Melisa Uzun ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir