Aslı Melisa Uzun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Aslı Melisa Uzun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Güzelliğini katılmış olduğu yarışmayla beraber Tüm Türkiye ve Dünya’ya göstermiş olan bu yarışmada önemli bir dereceye girmeyi başarmış ünlü isim Aslı Melisa Uzun kimdir kaç yaşında boyu biyografisi. oyunculuğa yeni adım atmış ünlü isim hakkında bir çok bilgi işte sizlerle.

Aslı Melisa Uzun Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Aslı Melisa Uzun, 28.07.1995 günü doğmuş olan bir güzeldir.Ankaralı olan güzel isim hayatının çok büyük bölümünü bu ilde geçirmiştir.On Sekiz yaşına kadar burada yaşamasından sonra İstanbul’a ve Almanya’ya gitmiştir.Boyu 1.74 cm’dir.

Daha 3 yaşında olduğu zamanlardan itibaren hem dans kursuna hemde tiyatro kursuna yazılmıştır.Bu kadar küçük bir yaşta bu tip kurslar almasınla beraber bazı oyunlarda yer almaya başlamıştır.İlk oynamış olduğu oyunun ismi Eşeğin Gölgesi adındaki oyundur.Bu oyunun ardından tiyatro başta olmak üzere bale ile beraber jimnastik dersleride almaya başlamıştır.2011 senesinde bir çok önemli kişiyi bünyesine katan Anadolu Ateşi’nin Dans kısmı için seçilen kişi olmuştur.

Ankara’da bitirmiş olduğu lisenin sonrasında halen Üniversite eğitimini sürdürmekte olan güzel kişi İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nde okumaktadır.Burada okumuş olduğu bölüm Hukuktur.Bir süre kadar Köln’de bulunmuş olan isim burada da tiyatro ile beraber dans eğitimleri almıştır.Almanya’da bulunduğu sırada Miss Üniverse Turkey yarışmasına girmiş ve burada 2. olmayı başarmıştır.Bunun sonucunda Türkiyemizi Miss Üniverse’de temsil etme hakkına sahip olmuştur.

asli-melisa-uzun-biyografi

Ünlü isim Arkadaşlar İyidir isimli dizide rol almıştır.Dostluğa her şeyden daha fazla önem veren oyuncu, güven olmadığı zaman aşkta olmayacağını söylemiştir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın