Aslı Özmel Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Aslı Özmel Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Bir zamanların yüksek izleyici kitlesine sahip dizilerinden olan Ekip 1 dizisinde rol almış ve dizide Ayşegül karakterini canlandırmış Aslı Özmel kimdir? nereli kaç yaşında? o diziden sonra herhangi bir televizyonda izleyemediğimiz oyuncunun detaylı bilgileri.

Aslı Özmel Kimdir?

Ekip 1 Ayşegül Kimdir? gerçek ismi nedir? Gerçek ismi Aslı Özmeldir.Oyuncu 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır.Marmara Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünü başarıyla bitirdi.İlk defa ekranlarda bulunması 2000 tarihinde olmuştur.Bu tarihte Ayışığı Sonatı isimli film ile ekranlara gelmiştir.Birçok dizide oynamıştır bunlardan bazıları Sırlar dünyası, Papatyam, Küçük Kıyamet gibidir.Bu dizilerde rollerini başarıyla yapmıştır.

Uzunca süre modellik yapmıştır.Daha sonra Heygirl sayesinde oyunculuk konusunda başarılı olacağı düşünülmüş ve oyunculuğa doğru hareket etmiştir.

Ekip 1 Ayşegül dizide son derece başarılı bir Komiseri canlandırmaktadır.Vatanı uğruna hiç düşünmeden kendini feda edebilecek bir polistir.Özel Harekat polisleri ile ilgili ne kadar işlerinin zor olduğu bir nevi bu diziyle beraber konu alınmıştır.

Ekibimiz olarak buradan Ekip 1 Ayşegül ile ilgili biyografimizin sonuna geldiğimizi belirtiyoruz ve güzel aynı zamanda başarılı oyuncuyu dizide göstermiş olduğu başarıdan dolayı kutluyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Aslı Özmel Kimdir Kaç Yaşında Nereli? için Yorumlar (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın