Aslıhan Kapanşahin Kimdir?

Aslıhan Kapanşahin Kimdir?

Çok küçük yaşlarda oyunculuk yapmaya başlamış ve günümüzde halen oyunculuk yapmayı sürdüren genç ve bir o kadarda yetenekli oyuncu Aslıhan Kapanşahin ile ilgili ayrıntılı biyografiyi konumuzda inceleyebilirsiniz.

Aslıhan Kapanşahin Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

2 Kasım 2000 tarihinde Karabük’te hayata gözlerini açan Aslıhan Kapanşahin, 1.63 metre boyunda, 51 kilo ve Akrep burcudur.Lise eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamış olan genç oyuncu, 2006 tarihinde Arka Sokaklar dizisinde rol alarak oyunculuğa başlamıştır.

Aslen de Karabüklü olan ünlü oyuncu, “Paramparça” dizisinde gösterdiği performans ile göz doldurmuştur.kimdirkim-com bu dizide Şeyda karakterine hayat vermiş ve 3 sezon bu dizide yer almıştır.Bu dizi sonrası ise “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde rol alan oyuncu son olarak ise “Kuzey Yıldızı” dizisinde oynamıştır.

Galatasaray taraftarı olan genç oyuncu ayrıca bisiklet sürmekten ve fotoğraf çekmekten mutluluk duyuyor.

Aslıhan Kapanşahin Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2019 – Kuzey Yıldızı
2017 – Ufak Tefek Cinayetler (Nilay)
2017 – 7 Yüz
2016 – Yeter
2015 – Paramparça (Şeyda)
2014 – Not Defteri (Sema)
2014 – Göl Zamanı
2014 – Karışık Kaset (Film)
2013 – Aşk Ağlatır (Film)
2006 – Arka Sokaklar

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın