Aslıhan Karalar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Aslıhan Karalar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2017 tarihinde katıldığı Best Model Of Turkey ve Best Model Of The World yarışmalarında birinci olmuş ve ardından oyunculuk yapmaya başlamış güzel isim Aslıhan Karalar kimdir kaç yaşında boyu kaç? ünlü isme ait en güncel ve doğru bilgiler bu biyografimizde.

Aslıhan Karalar Kimdir? Hayatı

27 Nisan 1999 yılında Ankara’da doğan Aslıhan Karalar, 1.77 metre boyunda, 51 kilo ve Boğa burcudur.Aslende Ankaralı olan ünlü ismin annesi ise Çanakkalelidir.Elektrik ve Elektronik mühendisliği mesleğini yapan anne ve babaya sahip olan ünlü modelin bir tane erkek kardeşi vardır.

Liseyi Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesi’nde okumuş olan isim ortaokuldan itibaren ise Fransızca dil eğitimi almıştır.Lise sonrası İngiltere’nin Londra şehrine giden isim burada Üniversiteye başlamış ve Londra’da Sosyal Bilimler ve İşletme bölümünde okumaya başlamıştır.Okulunu bir süre dondurup Türkiye’ye gelen isim burada hem modellik hem de oyunculuk mesleğini yapmayı sürdürmektedir.

2017’de Türkiye’de gerçekleştirilen “Best Model” yarışmasında birincilik elde eden Aslıhan Karalar, akabinde ise Fransa’da düzenlenen “Best Model Of World” adındaki dünya çapındaki yarışmaya katılmıştır.Burada da dünyanın bir çok noktasından yarışmaya katılan modellerle beraber yarışmış ve bu yarışmada da birinciliği kimseye bırakmayarak kazanmış olduğu taç ile beraber Türkiye’ye dönmüştür.

Gençlik dizilerini izlemeyi seven oyuncu, ayrıca güncel Türkçe şarkılar dinlemeyi de seviyor.Aldığı kısa bir eğitim sonrası oyunculukta yapmaya başlamış olan isim ilk oyunculuğunu 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisi ile gerçekleştirmiştir.

aslihan-karalar-biyografi

Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2018 – Şahin Tepesi (Ezgi)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın