Asuman Krause Kimdir Biyografisi

Asuman Krause Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Küçük yaşlarda Modellik yapmaya başlamış ve Müzik ile ilgilenerek 2 albüm başarısı göstermiş yıllardır Sunucu olarak karşımıza çıkan Asuman Krause Kimdir kaç yaşında boyu kaçtır?

Asuman Krause Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Asuman Krause 1 Mart 1976 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir.Uzun boylu olan Ünlü ismin Boyu 1.80’dir.Anne tarafından Adapazarlı, baba tarafından ise Almanyalıdır.Babası ve Annesi o küçük yaşlardayken ayrılmışlardır.

Ablası babasınla yaşamayı tercih etmiş, kendisi ise annesi ile yaşamayı tercih etmiştir.Annesi o zamanlarda Almanya’da çok tanınmış 3 restorandan birinin işletmecisiymiş.İlkokul birinci sınıfa başlayacağı vakit Türkiye’ye dönüş yaparlar ve Ankara’da yaşamaya başlarlar.Ankara’da 1 sene kalıp tekrar Almanya’ya geri dönüş yapıp 1993 tarihine kadar babası ve ablasınla beraber yaşar.

Uzun boyunun verdiği avantaj ile beraber Basketbolcu olmak istemiş ve bu sebeple Almanya Genç Milli Basketbol takımına seçilmiştir.Burada en iyi 10 oyuncu arasına girmiştir.Basketbol oyunculuğunun yanı sıra Basketbol maçlarında hakemlikte yapmıştır.

1993 tarihinde o daha 17 yaşındaydı ve Annesi ile ablası onuda alıp Türkiye’ye bu sefer dönmemek üzere geri dönüş yaptı.Döndüğü zaman çok iyi Almanca bilip Türkçe konuşamıyordu.Öncelikle Ankara TED kolejine sonrada İzmir Özel Türk Kolejine yazılmak istedi ama ikiside almadı.

Lise’yi Bodrumda okumak zorunda kaldı ve bu nedenle liseyi bitirene kadar bodrumda yaşadılar.Ardından Annesi Alanya’ya gidip orada yaşamaya başladı.Asuman Krause ise teyzesinle beraber Ankara’ya gidip orada yaşamaya başladı.Çalışmayada başlayan ünlü isim önce Alman Hava yolu şirketinde çalışmaya başladı ve Süpervizör oldu.

Asuman Krause kimdir
Asuman Krause kimdir

1998 tarihinde Güzellik yarışmasına girdi ve Türkiye’nin 2. güzeli olarak seçildi.Yarışmanın ardından Mankenlik mesleğini yaptı.2005 tarihinde ilk defa Sunuculuk yaparak kamera karşısına geçti.Aynı senenin içersinde hem dizide hemde filmde oynadı.Sen Ne Dilersen adındaki film ve Sonradan Görme dizisi oynadığı dizi ile film oldu.

2006 tarihinde Mankenliği tamamen bıraktı ve Şarkıcılık yapmaya başlamıştır.2 tane albüm çıkardı.2006 tarihinde Çok Yalnızım, 2008 tarihinde ise Kukla albümlerini çıkardı.Arjantinde çekimleri yapılmış Fear Factor yarışmasında sunuculuk yaptı.Show Tv’de yayınlanmış Whipeout yarışmasını sunarak yine sunuculuktaki başarısını arttırdı.

Asuman Krause Almanca, Fransızca, Türkçe ve İngilizceyi anadili gibi konuşabilmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.