Aybike Turan Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Aybike Turan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Arka Sıradakinler adındaki dizi ile beraber dizi oyunculuğu serüvenine başlamış olan bu zamana kadar bazı filmler ve dizilerde gördüğümüz oyuncu Aybike Turan kimdir kaç yaşında boyu kaç? oyuncu hakkında en kapsamlı biyografi.

Aybike Turan Kimdir? Hayatı

Aybike Turan, 1988 tarihinde hayata gözlerini açmış bir oyuncudur.Ünlü oyuncu Kırıkkalelidir.Lisenin sonrasında Sabancı Üniversitesi’ni okumak için 2 yaşından itibaren yaşadığı İzmir’den İstanbul’a gitmiş ve burada eğitimini sürdürmüştür.Bu Üniversite’yi bitirmesinden sonra Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro bölümünde yüksek Lisansını tamamlamıştır.Boyu 1.72 cm olan ismin kilosu ise 51’dir.

Üniversite okuduğu zamanlarda Tiyatro ile çok ilgilenmeye başlamış olan oyuncu Üniversite’de yer alan Tiyatro kulübüne giriş yapmıştır.Arkadaşlarınla beraber Tiyatro kulübünde yer alırken oyunculuğa çok bağlanmış ve tıpkı onun gibi 5 civarı arkadaşıda kendi mesleklerini yapmayıp oyunculuğu tercih etmiştir.Burada bir süre bulunduktan sonra Arka Sıradakiler dizisinde rol almış sonrasında ise Adını Kalbime Yazdım dizisinden gelen teklifi değerlendirerek bu dizide yer almaya başlamıştır.

Muhteşem Yüzyıl adındaki dizide de rol almış olan oyuncu bu dizide 3 bölüm kadar oynamıştır.Oyuncunun en büyük hayali çalışma hayatı süresince her zaman sevmiş olduğu projelerde bulunmaktır.Yemeklerden en cok Makarna’yı seven oyuncu tiyatroyuda unutmuyor.

Bir çok insanın aksine Kıskanç olmadığını söyleyen oyuncu çoğunlukla televizyon izlediğinde Yabancı dizileri izlemeyi seviyor.

Aybike Turan Oynadığı Diziler ve Filmler

2007 – Arka Sıradakiler
2011 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Adını Kalbime Yazdım
2015 – Dabbe 6 (Sinema)
2016 – Melek ile Serhat
2016 – Yüksek Sosyete
2016 – Ikıncı Şans (Sinema)
2018 – Sekiz (Sinema)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.