Aybike Turan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Aybike Turan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Arka Sıradakiler adındaki dizi ile beraber dizi oyunculuğu serüvenine başlamış olan bu zamana kadar sadece dizilerde gördüğümüz oyuncu Aybike Turan kimdir kaç yaşında boyu kaç? genç oyuncu hakkında en kapsamlı biyografi.

Aybike Turan Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Aybike Turan 1988 tarihinde hayata gözlerini açmış bir oyuncudur.30 yaşında şuanda bulunan oyuncu İzmirlidir.Lise’nin sonrasında Sabancı Üniversitesi’ni okumak için İzmir’den İstanbul’a gitmiş ve burada eğitimini sürdürmüştür.Bu Üniversite’yi bitirmesinden sonra Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro bölümünde yüksek Lisansını tamamlamıştır.Boyu 1.72 olan ismin kilosu ise 50-52’dir.

Üniversite okuduğu zamanlarda Tiyatro ile çok ilgilenmeye başlamış olan oyuncu Üniversite’de yer alan Tiyatro kulübüne giriş yapmıştır.Arkadaşlarınla beraber Tiyatro kulübünde yer alırken oyunculuğa çok bağlanmış ve tıpkı onun gibi 5 civarı arkadaşıda kendi mesleklerini yapmayıp oyunculuğu tercih etmiştir.Burada bir süre bulunduktan sonra Arka Sıradakiler dizisinde rol almış sonrasında ise Adını Kalbime Yazdım dizisinden gelen teklifi değerlendirerek bu dizide yer almaya başlamıştır.

Muhteşem Yüzyıl adındaki dizide de rol almış olan oyuncu bu dizide 3 bölüm kadar oynamıştır.Oyuncunun en büyük hayali çalışma hayatı süresince her zaman sevmiş olduğu projelerde bulunmaktır.Yemeklerden en cok Makarna’yı seven oyuncu tiyatroyuda unutmuyor.

Bir çok insanın aksine Kıskanç olmadığını söyleyen oyuncu çoğunlukla televizyon izlediğinde Yabancı dizileri izlemeyi seviyor.

Aybike Turan Oynadığı Diziler

2007 – Arka Sıradakiler
2011 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Adını Kalbime Yazdım
2016 – Melek ile Serhat
2016 – Yüksek Sosyete

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın