Aybüke Albere Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu, Hayatı

Aybüke Albere Kimdir Biyografisi

Şarkıcı olma hayalini 2017 tarihten itibaren yerine getiren ve o tarihten öncede vokal olarak görev almış ünlü şarkıcı Aybüke Albere kimdir? bu makalemizi güzel şarkıcıya ayırdık gelin birlikte detaylara bakalım.

Aybüke Albere Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Aybüke Albere, 25 Nisan 1990 tarihinde İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde doğan bir şarkıcıdır.Çocukluğu doğduğu yer olan İzmir’de geçmiş olan şarkıcı, lise tarihlerinden itibaren müzikle ilgilenmiş ve okulda kurduğu grup ile birlikte bir takım şarkılar seslendirmiştir.O yıllarda en büyük hedefi iyi bir şarkıcı olmak olan şarkıcı günümüz tarihine göre bu hedefe ulaşmıştır.

Aybüke Albere’nin boyu 1.67 cm, kilosu 52 ve burcu ise Boğa’dır.

İki Üniversite mezunu olan [saritext]Aybüke Albere[/saritext], öncelikle memleketi olan İzmir’de İzmir Ekonomi Üniversitesi Reklamcılık bölümünü, ardından ise Manisa’da bulunan Celal Bayar Üniversitesi’nin Sanat Tarihi bölümünü bitirmiştir.Müzik dünyasında kendine yer edinmiş olan Edis ile İzmir’den arkadaş olan şarkıcı, onun seslendirdiği bir takım şarkılarda vokalistlik yapmıştır.

visum china
visum china

Vokalist olarak müziğin içinde bulunmaya devam ettiği sıralarda Onur Özdemir ile tanışmış olan ünlü şarkıcı, onla beraber “Ne Diyorsan” adındaki single parça için harekete geçmiş ve Aralık ayının son zamanlarında bu şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sunmuştur.

Çıkardığı İlk single ile beraber hakkında yazılan pozitif yorumlar, şarkıcının kendine olan güvenini daha da arttırmış ve yeni single çalışmalarına başlamıştır.kimdirkim.com Kadın olmanın zor olduğunu belirten isim, hayaline kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir