Aykut İğdeli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Aykut İğdeli Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

İzmir’i çok seven oyunculardan biri olan ve 2009’da oynamış olduğu dizide toplam 5 sene boyunca yer almayı başararak çok büyük bir oyunculuk tecrübesi yakalamış ardından en son olarak Adını Sen Koy dizisinde gördüğümüz oyuncu Aykut İğdeli kimdir kaç yaşında nereli? sizlerde bu soruların en doğru cevaplarını öğrenmek istiyorsanız hemen konuyu inceleyebilirsiniz.

Aykut İğdeli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Aykut İğdeli, 17.04.1985’li olan bir oyuncudur.İzmirli olan oyuncu konumuzun başında belirttiğimiz gibi İzmir’i çok seven bir isimdir.İlköğretime İzmir Buca’da başlamış ve burada Saadet Emir İlkÖğretim Okulunda öğrenimini tamamlamıştır.Ardından Buca Lisesini tercih ederek buradan mezun olmuştur.Başarılı oyuncu liseden sonra Uludağ Üniversitesini kazanarak burada Sahne Sanatları üzerine bölümde eğitim almış ve burayıda bitirmiştir.

Üniversiteden sonra mesleğini oyunculuk üzerine yapmak istemiş ve bu nedenle oyunculuk eğitimi almıştır.Müjdat Gezen Sanat Merkezi bir çok Ünlü oyuncunun yetişmesini sağlamış olduğu gibi ünlü oyuncununda yetişmesinde büyük bir paya sahiptir.

Sporla baya uzun bir senedir ilgilenmiş olan oyuncu toplam Onaltı sene boyunca Tekvando sporunla ilgilenmiştir.Tekvonda’da siyah kuşak olmayı başarmış olan oyuncu ayrıca İzmir’de düzenlenen Tekvando yarışmasında 2. olmuştur.

visum china
visum china

Bütün spor dallarına karşı ilgisi olan Aykut İğdeli o an televizyon ekranlarında hangi spor karşılaşması varsa onu izlemeyi tercih eder.Sadece spor değil aynı zamanda tiyatro ve film izlemektende hoşlanır.Felsefeyi çok seven oyuncunun en büyük hobilerinden biri ise Karikatürdür.

Dinlediği müzik türleri genellikle rock müzikle beraber klasiktir.

Bu zamana kadar İzmir dışında Bolu, Ankara, Bursa ve İstanbul’da hayatını sürdürmüştür.Tutmuş olduğu takım Fenerbahçedir.

aykut-igdeli-biyografisi

Aykut İğdeli Oynadığı Diziler

2009 – Deniz Yıldızı
2013 – Firuze
2013 – Muhtesem Yuzyıl (Dördüncü Sezon)
2016 – Adını Sen Koy

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir