Aykut İnce Kimdir?

Aykut İnce Kimdir?

Aspor sunucularından Aykut İnce ile ilgili merak edilenler. Aykut İnce kimdir, kaç yaşında, nereli, Aykut İnce çalıştığı kanallar gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Aykut İnce Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aykut İnce kaç yaşında? Aykut İnce 1976 yılında dünyaya geldi. Aykut İnce’nin doğum yeri Bursa Orhangazi’dir. Aykut İnce aslen Bursalı’dır. Aykut İnce evli ve eşinin adı Emine İnce’dir.

Aykut İnce’nin kariyeri Bursa’da yerel kanallardan Olay TV ile başlamıştır. Aykut İnce TV8, Fox TV, TRT Spor ve  TRT Radyo Spor’da çalışmıştır. Bu kanallarda spikerlik ve sunuculuk yapmıştır. TRT’den ayrılıp Aspor’a geçiş yapmıştır. Aspor ekranlarında Aykut İnce Transfer Raporu adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır. Ayrıca Aykut İnce Aspor İstihbarat Şefi olarak görev almaktadır. Aykut İnce ver kırmızıyı sözüyle bilinmektedir.

Aykut İnce ile ilgili değerli yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın