Aylin Nazlıaka Kimdir?

Aylin Nazlıaka Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Chp’nin bayan Milletvekilleri arasında en çok beğenilen isimlerinden biri olan Aylin Nazlıaka kimdir? nereli kaç yaşında biyografisi sizlerle.

Aylin Nazlıaka Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Aylin Nazlıaka 3 Aralık 1968 tarihinde Başkent’te doğmuştur.Ankara Kolejini ve Orta Doğu Teknik Üniversitesini bitirmiştir.2014 tarihinde ise Hardward Üniversitesi Yükselen Liderler programını başarıyla bitirdi.Çalışma yaşantısına Koç Holdigte başlamış daha sonra daha cok genç yaşlarda 24 yaşında olduğu sırada ise İnsan kaynakları alanındaki ilk şirketini kurmuştur.Yaşı o zamanlar 24 olmasına rağmen iş dünyasında önemli kişilerden biri olmuş ve hem Türkiye’de hemde Avrupa’da birçok kongre ve semirene katılmıştır.

Birçok sivil Topluma üyedir bunlardan bazıları Peryön, Endeavor, Özel İstihdam Büroları derneğidir.Canlı olarak yayınlanmış olan İş ve Kariyer Dünyası isimli programı hazırlayıp sunmuştur.

visum china
visum china

2001 tarihinden 2014 tarihine kadar birçok ödül almıştır.2001 tarihinde Yılın İş Kadını, 2002 tarihinde ODTÜ Takdir Ödülü, 2008 tarihinde Yılın Genç İş Kadını, 2012 tarihinde Yılın Milletvekili, 2013 tarihinde Yılın Poliikacısı ve Yılın Siyasetçisi ödüllerini almıştır.2014 tarihinde tekrardan Yılın Siyasetçisi ödülüne layık görülmüştür.

Chp’nin Geçnlere hediyesi olan Gençartı İstihdamda Fırsat Eşitliği Yaratma projesinin mimarlarından biridir.12 Haziran 2011 tarihindeki seçimlere katılmış ve seçilere 24. Dönem Ankara CHP Milletvekili olmuştur.Avrupa Birliği Uyum komisyonu üyeliği yapmaktadır.

Aylin Nazlıaka evlimidir? Evet kendisi evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır.Kendisi iyi derecede İngilizce ve orta derecede Fransızca bilmektedir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.