Aylin Yardımcı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Aylin Yardımcı Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sungurlar dizisinde Memişin eşi olarak dizide rol almış ünlü isimlerden biri olan Sungurlar Berivan kimdir? gerçek adı ne? Aylin Yardımcı biyografisi

Aylin Yardımcı Kimdir? Hayatı

Sungurlar Berivan kimdir gerçek adı Aylin Yardımcı’dır.Kendisi 1986 tarihinde İstanbul’da gözlerini açmıştır.Hem ilkokulu hemde lise öğrenimini doğduğu il olan İstanbul’da bitirdi.Tiyatroya karşı özel ilgisi olması sebebinle Müjdat Gezen Zanaat merkezine gitmiş ve Tiyatro bölümünü okuyarak mezuniyet aldı.

Hem Güzelliğinle hemde başarılı bir grafik çizmesinle beraber dizide sevilen bir isimdir.Tiyatro bölümü mezuniyetinden sonra Çeşitli Tiyatrolarda başarıyla oyunculuk yapmıştır.Kendini her geçen gün dahada tecrübeli hale getirmiştir oyunculuk konusunda.Tiyatrodaki başarışınla beraber Televizyon ekranlarından teklifler gelmiştir.İlk Sinema oynamış olduğu film Av Mevsimi isimli filimdir.

visum china
visum china

Sungurlar isimli dizi ile beraber Burada Berivan karakterini canlandırmıştır.Bir süre dizide görev almadı fakat Mart itibariyle tekrar dizide rol almıştır.Seyircilere ise vermiş olduğu mesajda teşekkürlerini iletmiş elinden gelen performansı göstediğini ifade etmiştir.

Aylin Yardımcı Oynadığı Diziler ve Filmler

2008 – Hemşire Meri
2010 – Av Mevsimi
2010 – Kader Çizgisi
2010 – Öğretmen Kemal
2010 – Şefkat Tepe
2011 – Hicaz

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.