Ayşe Akın Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ayşe Akın Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

2015’de çıkarmış olduğu single ile beraber büyük bir kitle tarafından dinlenmiş ve bundan öncede bazı dizilerde oyunculuk yapmış hem oyuncu hem şarkıcı olan güzel bayan ünlülerden Ayşe Akın kimdir kaç yaşında nereli? haydi bakalım ünlü bayanın özgeçmişi başlıyor.

Ayşe Akın Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ayşe Akın 03.04.1993 tarihli doğum tarihine sahip olan bir bayandır.Aslen Afyonlu olan ünlü isim Belçika’da hayata gözlerini açmıştır.Genel olarak bu isim ve soyad ile bilinsede gerçekte ismi aynı fakat soyadı farklıdır.Gerçekteki ismi Ayşe Özdemir’dir.Belçika’da baya bir süre kadar yaşamış hatta Belçika’da düzenlenmiş olan yarışmaya girmiştir.Girmiş olduğu bu güzellik yarışması neticesinde Brüksel güzel seçilmiştir.

Dört yaşından itibaren annesi tarafından ajansa yazdırılmış ve o yaşta fotomodel olmuştur.Belçika’da olduğu sıralarda sadece fotomodellik değil aynı zamanda futbolda oynamıştır.Türkiye’den oyunculuk ile ilgili teklif almaşınla beraber eğitimini bırakmış ve Türkiye’ye gelmiştir.Burada hemen oyunculuk dersleri almak amacıyla Craft Atölyesi’ne yazılmıştır.

2013 tarihinde Muhteşem Yüzyıl dizisi için seçmeler yapıldı ve bu seçmelere katılan oyuncu seçilerek bu dizide 1 bölümde olsa oyunculuk yaptı.Ardından 2014 ve 2015 tarihlerinde Güllerin Savaşı dizisinde 2 sezon boyunca rol aldı.

Bir çok kişinin dil öğrenmekte zorlanmasına rağmen şarkıcı ve oyuncu olarak nitelendirebileceğimiz Ayşe Akın toplam dört dil bilmektedir.

Bir gün yakın bir arkadaşınla beraber ses yarışmasına gitmiş ve orada oturduğu sırada şarkı söylemiştir.Söylemiş olduğu şarkıyla beraber keşfedilmiş ve kendisine teklif götürülmüştür.Bu durumunun ardından Ajda Pekkan tarafından söylenmiş güzel bir şarkı olan Kim Ne Derse Desin isimli şarkıyla beraber ilk singlesını piyasaya çıkartmıştır.İlk 3 ay içerisinde toplam 20 milyona yakın biz izleyici tarafından bu şarkının klibi izlenme başarısı göstermiştir.

ayse-akin-ozdemir-hayati

Ayşe Akın Oynadığı Diziler ve Filmler

2018 – İnsanlık Suçu
2015 – Kervan (Film)
2014 – Güllerin Savaşı
2013 – Muhteşem Yuzyıl

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir