Ayşe Çağırır kimdir, nereli, Ayşe Çağırır kaç yaşında, Ayşe Çağırır boyu, kilosu kaç?

Ayşe Çağırır Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Milli boksör Ayşe Çağırır hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Ayşe Çağırır kimdir, nereli, Ayşe Çağırır kaç yaşında, Ayşe Çağırır boyu, kilosu kaç? İşte Ayşe Çağırır hakkında detaylar.

Ayşe Çağırır Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ayşe Çağırır 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Fenerbahçe’nin sporcusudur. Ayşe Çağırır’ın kariyeri 2013 yılında katıldığı Dünya Gençler Boks Şampiyonası ile başladı. Ardından 2014 ve 2018 yılında Avrupa Bayanlar Boks Şampiyonası ve Dünya Boks Şampiyonası’na katıldı. 2019 yılında ise Avrupa Bayanlar Şampiyonasında yarıştı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ayşe Çağırır Boyu Kaç?

Ayşe Çağırır 1.60 boyundadır.

Ayşe Çağırır Kaç Kilo?

Ayşe Çağırır 48 kilodur.

Ayşe Çağırır hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir