Ayşe Ekiz Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli

Ayşe Ekiz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Türk Sanat Müziği sanatçısı Ayşe Ekiz hakkında merak edilenleri ve Ayşe Ekiz kimdir, Ayşe Ekiz hayatı, Ayşe Ekiz biyografisi, Ayşe Ekiz nereli, Ayşe Ekiz nerede doğdu, Ayşe Ekiz kaç yaşında gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ayşe Ekiz Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli

Ayşe Ekiz kaç yaşında derseniz Ayşe Ekiz’in doğum tarihi 24 Aralık 1978 tarihidir. Ayşe Ekiz’in doğum yeri Adana ilidir. Ayşe Ekiz Almanca Anadolu Lisesi’nde eğitim aldı. Küçük yaşlarda katıldığı Adana Divan Musiki Derneği’nde 10 yıl solist olarak görev aldı. Adana Divan Musiki Derneği Çocuk Korosu’nun kurulmasında önemli bir rolü vardır. Ayşe Ekiz’in babasının adı Bekir, annesinin adı ise Tüzin’dir.

Ayşe Ekiz kimdir, Ayşe Ekiz hayatı, Ayşe Ekiz biyografisi, Ayşe Ekiz nereli, Ayşe Ekiz nerede doğdu, Ayşe Ekiz kaç yaşında

Selahattin İçli, Alaeddin Yavaşça Ve Tülin Korman gibi önemli kişilerden eğitim aldı. 1997-1998 yıllarında TRT’nin yarışmasında birinci oldu. Başarılı sanatçı Ayşe Ekiz solist olarak TRT İstanbul Radyosu’nda yer aldı. Mustafa Erses ile birçok çalışmada ve değerli sanatçı Bülent Ersoy ile televizyon programlarında yer aldı.  Ayşe Ekiz bir çok yerde yurt içi ve yurt dışında başarılı konserler verdi. Ayşe Ekiz Kanuni Doğan Devrim Ekiz ile 2001 yılında evlendi ve çiftin 2004 yılında Elif diye bir kızları dünyaya gelmiştir.

visum china
visum china

Ayşe Ekiz hakkında merak edilenler

Ayşe Ekiz’in Şarkıları

  • Haydi Abbas
  • Yediveren Çiçeğim
  • Al Beni Gidelim

Ayşe Ekiz kimdir, Ayşe Ekiz hayatı, Ayşe Ekiz biyografisi, Ayşe Ekiz nereli, Ayşe Ekiz nerede doğdu, Ayşe Ekiz kaç yaşında gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını derledik. Ayşe Ekiz ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir