Ayşegül Çınar Kimdir? Boyu Hayatı

Ayşegül Çınar Kimdir?

Yasak Elma dizisinin Lila Argun’u Ayşegül Çınar hakkında merak edilenler. Ayşegül Çınar kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ayşegül Çınar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ayşegül Çınar kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Ayşegül Çınar’ın doğum tarihi 15 Nisan 1999 yılıdır. Ayşegül Çınar’ın doğum yeri Sivas’tır. Ailesinin 3 çocuğu içerisinde ortanca sırada yer alan oyuncunun bir tane erkek kardeşi ve bir tane de ablası vardır. İlkokul son sınıfa kadar ailesi ile birlikte Sivas’ta yaşayan Ayşegül Çınar, 10 yaşından itibaren ise ailesi ile beraber Antalya’ya gitmiştir.

Ortaokul eğitimini Antalya’da tamamlayan oyuncu 16 yaşındayken İstanbul’a yol almış ve burada yaşamaya başlamıştır. Burada bir yandan lise eğitimini sürdürürken diğer yandan ise oyunculuk eğitimlerine başlamış ve Müjdat Gezen Sanat merkezine kayıt olmuştur. Almış olduğu eğitim ile birlikte 2018 yılında ilk kez kameraların karşısına geçerek “Yasak Elma” dizisinde rol almıştır.

Hobileri arasında yüzme, müzik ve pilates olan oyuncu ilerleyen dönemlerde daha çok dizi ve filmlerde karşımıza çıkacağının sinyallerini veriyor.

Ayşegül Çınar kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu

Ayşegül Çınar Boyu ve Kilosu

Ayşegül Çınar’ın boyu kilosu 1.65 boyunda ve 47 kilodur.

Ayşegül Çınar Hangi Burç?

Ayşegül Çınar’ın burcu Koç’tur.

Ayşegül Çınar Oynadığı Diziler

  • 2018 – Yasak Elma (Lila)
  • 2019 – Masal Şatosu Sihirli Davet

Ayşegül Çınar kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kilosu

Ayşegül Çınar Instagram Hesabı

Ayşegül Çınar’ın Instagram hesabının adı cinaraysegull ve 2021 Mart ayı itibari ile 244 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ayşegül Çınar ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir