Ayşegül Çınar Kimdir?

Ayşegül Çınar Kimdir?

İlk oyunculuk deneyimini “Yasak Elma” isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve diziye katıldığı bölümden itibaren diziyi takip eden çok sayıda izleyicinin ismini ve hayatını öğrenmek istediği bir kişi olmuş genç oyuncu Ayşegül Çınar kimdir kaç yaşında boyu kaç? oyuncunun en doğru biyografisini okumak için doğru adrestesiniz.

Ayşegül Çınar Hayatı

15 Nisan 1999 tarihinde Sivas’ta doğan Ayşegül Çınar, 1.65 metre boyunda, 47 kilo ve Koç burcudur.Ailesinin 3 çocuğu içerisinde ortanca sırada yer alan oyuncunun bir tane erkek kardeşi ve bir tane de ablası vardır.İlkokul son sınıfa kadar ailesi ile birlikte Sivas’ta yaşayan isim, 10 yaşından itibaren ise ailesi ile beraber Antalya’ya gitmiştir.

Ortaokul eğitimini Antalya’da tamamlayan oyuncu 16 yaşındayken İstanbul’a yol almış ve burada yaşamaya başlamıştır.Kimdirkim com Burada bir yandan lise eğitimini sürdürürken diğer yandan ise oyunculuk eğitimlerine başlamış ve Müjdat Gezen Sanat merkezine kayıt olmuştur.Almış olduğu eğitim ile birlikte 2018 yılında ilk kez kameraların karşısına geçerek “Yasak Elma” dizisinde rol almıştır.

Instagram hesabı bulunan oyuncu, Instagram hesabını düzenli bir biçimde kullanıyor ve tanınmasıyla birlikte günden güne de hesabının takipçi sayısı artıyor.Hobileri arasında yüzme, müzik ve pilates olan oyuncu ilerleyen dönemlerde daha çok dizi ve filmlerde karşımıza çıkacağının sinyallerini veriyor.

Ayşegül Çınar Rol Aldığı Diziler

2018 – Yasak Elma (Lila)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın