Ayşegül Coşkun kimdir? kaç yaşında aslen nereli boyu kilosu

Ayşegül Coşkun Kimdir?

Pop müzikte yavaş yavaş adını duymaya başladığımız ve güzelliği ile de Pop şarkıcılar arasında dikkat çeken şarkıcı Ayşegül Coşkun kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaçtır? tüm cevapları konumuz içinde sizlerle.

Ayşegül Coşkun Kimdir? Biyografisi

17 Haziran 1985 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Ayşegül Coşkun, 1.72 metre boyunda, 59 kilo ve İkizler burcudur.Aslen Erzincan nüfusuna bağlı olan güzel şarkıcının babası da müzisyen bir isimdir.Lise eğitimini Ticaret Lisesi’nin Bankacılık bölümünde bitirmiş olan isim, ardından İşletme Bölümü’nde Üniversite eğitimini tamamlamıştır.

Üniversite sonrası bir süre kadar bankada çalışan ünlü şarkıcı, bu mesleğin kendisi açısından uygun olmadığını düşünerek, çeşitli besteler yapmış ve bunların içerisinde en dikkat çekeni ise müdürüne kızıp yapmış olduğu beste olmuştur.

Özel olarak Şan, piyano ve diksiyon eğitimleri almış olan Ayşegül Coşkun, ayrıca yabancı dil konusunda da oldukça kendini geliştirmiş bu nedenle İspanyolca ve Yunanca öğrenmiştir.Şarkıcılığın dışında oyunculuk yapabilecek düzeyde de biri olduğunu belirten güzel isim, ilerleyen zamanlarda oyunculuk konusunda teklif alması durumda değerlendirebileceğini de açıklamıştır.

Müzik yaşamına girmesi ise, gitar kursuna gitmesiyle birlikte gerçekleştirmiştir.O sıralarda tanışmış olduğu biri ile birlikte çeşitli müzik çalışmaları yapmış, ardından ise Türkiye’de çeşitli illerde sahneye çıkmıştır.

Müzik ile tanışmasının ardından 2018 tarihinde “Liman” adındaki parça ile güzel bir çıkış gerçekleştirmiş olan Ayşegül Coşkun, ardından yine çok sayıda single albüm çıkarmıştır.kimdirkim com bu zamana kadar seslendirdiği şarkılar içinde en çok hafızalarda yer edinen parça “Liman” parçası olmuştur.

Bir röportajında siyah rengi hiç sevmediğini söyleyen güzel şarkıcı, hiç beğenmediği huyunun ise çok sabırlı olmasının olduğunu söylemiştir.

Çıkarmış Olduğu Single Albümler

2014 – Gerçeğim Seninle
2017 – Vur Dizine
2018 – Liman
2019 – Deniz Ol Gel

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.