Ayşenur Arslan kimdir, nereli, Ayşenur Arslan kaç yaşında?

Ayşenur Arslan Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Halk Tv’de Medya Mahallesi programı ile ekranlara gelen Ayşenur Arslan kimdir, nereli, Ayşenur Arslan kaç yaşında? İşte Ayşenur Arslan hakkında detaylar.

Ayşenur Arslan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aslen Aydınlı olan Ayşenur Arslan 16 Eylül 1950 tarihinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Çalışma hayatına TRT’de muhabir olarak başlamıştır. 1982 yılında Güneş Gazetesi’nde haber müdürü olduktan 2 yıl sonra istifa etmiştir ve Nokta Dergisi’nde çalışmaya başlamıştır. Ardından Söz Gazetesi’nde çalışmaya başlayan Ayşenur Arslan buradan da ayrıldıktan sonra Türkiye’nin ilk yerel dergisini hazırlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Cumhuriyet gazetesinde editör olarak 1 yıl çalıştı. Ardından Star TV’ye geçerek televizyon dünyasına adım attı. Önce bir kadın programı yaptı, daha sonra ‘Yakın Takip’ adlı haber programı hazırladı. Ali Kırca’nın ekibiyle beraber ATV’ye transfer oldu. 8 yıl burada çalıştıktan sonra yine Star TV’ye geçti. CNN Türk’te ‘Medya Mahallesi’ programını yaptı. Sokak TV’de çalıştı. Günümüzde Halk Tv’de Medya Mahallesi programı ile ekranlara gelmektedir.

visum china
visum china

Ayşenur Arslan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir