Ayşenur Çetin Kimdir Boyu Yaşı Biyografisi

Ayşenur Çetin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2016 senesinde katılmış olduğu Best Of Model yarışmasında Türkiye’de ikincilik elde etmeyi başarmış ve Fi adındaki dizide oyunculuk yaparak en çok konuşulan ve merak edilen kişiler arasında yer alan ünlü isim Ayşenur Çetin kimdir kaç yaşında boyu kaç? hakkındaki çok sayıda bilgi makalemiz içerisinde yer almaktadır.

Ayşenur Çetin Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Modellik ve oyunculuk mesleğini yapan Ayşenur Çetin, doğum tarihi 1998 olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış bir kişidir.Çok genç yaşta olmasına rağmen Best Model yarışmasında ikincilik elde etmeyi başarmış ve güzel fiziğinle beraber bu yarışmada favori gösterilen kişilerden olmuştur.Boyu 1.78 cm ve kilosu 51’dir.

Halen eğitimini sürdüren güzel model şuanda Üniversite okumakta bir yandan da oynamış olduğu dizi nedeniyle vaktinin bir kısmını sette geçirmektedir.Koyu bir Galatasaray taraftarı olan güzel modelin en büyük hayallerinden ve hedeflerinden biri Eğitimini hiç aksatmadan ilerlemek ve en iyi eğitimi almak.

Best Model yarışmasına katılmasının en büyük nedeninin kendini göstermek olduğunu belirtmiş olan isim bu yarışma sayesinde kendini gösterebildiğini ve Modellik ile oyunculuk alanında ilerlediğini açıklamıştır.

Yaşının daha küçük olmasından ötürü evlilik düşünmeyen Ayşenur Çetin tabiki ilerleyen yaşlarla beraber evlilik düşündüğünü ve aynı zamanda çocuk sahibi olmak istediğini aktarmıştır.

Spor ile de ilgilenmeyi ihmal etmeyen güzel model yaklaşık 3 senedir Fitness yapmaktadır.Bir kaç sene önce ise Tenis sporunla ilgilenmiş ve Tenis oynamıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.