Ayşenur Çetin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ayşenur Çetin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2016 senesinde katılmış olduğu Best Of Model yarışmasında Türkiye’de ikincilik elde etmeyi başarmış ve şuanda Fi adındaki dizide oyunculuk yaparak en çok konuşulan ve merak edilen kişiler arasında yer alan ünlü isim Ayşenur Çetin kimdir kaç yaşında boyu kaç? hakkındaki çok sayıda bilgi makalemiz içerisinde yer almaktadır.

Ayşenur Çetin Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Modellik ve oyunculuk mesleğini yapan Ayşenur Çetin şuanda 19 yaşında bulunan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış bir kişidir.Çok genç yaşta olmasına rağmen Best Model yarışmasında ikincilik elde etmeyi başarmış ve güzel fiziğinle beraber bu yarışmada favori gösterilen kişilerden olmuştur.Doğum tarihi 1998 olan ismin boyu 1.78’dir.

Halen eğitimini sürdüren güzel model şuanda Üniversite okumakta bir yandanda oynamış olduğu dizi nedeniyle vaktinin bir kısmını sette geçirmektedir.Koyu bir Galatasaray taraftarı olan güzel modelin en büyük hayallerinden ve hedeflerinden biri Eğitimini hiç aksatmadan ilerlemek ve en iyi eğitimi almak.

Best Model yarışmasına katılmasının en büyük nedeninin kendini göstermek olduğunu belirtmiş olan isim bu yarışma sayesinde kendini gösterebildiğini ve Modellik ile oyunculuk alanında ilerlediğini açıklamıştır.

Yaşının daha küçük olmasından ötürü evlilik düşünmeyen Ayşenur Çetin tabiki ilerleyen yaşlarla beraber evlilik düşündüğünü ve aynı zamanda çocuk sahibi olmak istediğini aktarmıştır.

Spor ile de ilgilenmeyi ihmal etmeyen güzel model 2 senedir Fitness yapmaktadır.Bir kaç sene önce ise Tenis sporunla ilgilenmiş ve Tenis oynamıştır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın