Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur İnam kimdir, nereli, Ayşenur İnam kaç yaşında, Ayşenur İnam ne iş yapıyor?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur İnam Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

YouTube üzerinde yayınlanan izdivaç programı Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nde yarışmacılar ile ilgili detaylar merak edilmektedir. Bu yazımızda ilgi gören gelin adaylarından biri olan Ayşenur İnam’a yer verdik. Peki Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur İnam kimdir, nereli, Ayşenur İnam kaç yaşında, Ayşenur İnam ne iş yapıyor? İşte Ayşenur İnam hakkında detaylar.

Ayşenur İnam Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ayşenur İnam 27 yaşındadır. Yarışmaya Almanya’nın Aachen kentinden gelmiştir. Dövüş sporlarına hakim olan Ayşenur yakın korumalık yapmaktadır. “Almanya’dan Türkiye’ye aşkımı bulmaya geldim.” ifadeleriyle dikkat çekmiştir.

Ayşenur İnam hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir