Aysu Keskin kimdir, nereli, Aysu Keskin hayatı, biyografisi, Aysu Keskin kaç yaşında, Aysu Keskin boyu, kilosu kaç?

Aysu Keskin Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Survivor 2023’ün yeni yarışmacısı basketbolcu Aysu Keskin oldu. Aysu Keskin hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Aysu Keskin kimdir, nereli, Aysu Keskin hayatı, biyografisi, Aysu Keskin kaç yaşında, Aysu Keskin boyu, kilosu kaç? İşte Aysu Keskin hakkında detaylar.

Aysu Keskin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aysu Keskin 15 Mayıs 1990 tarihinde Tekirdağ’da dünyaya gelmiştir. basketbolcudur. Uludağ Basket Nilüfer BSD formasını giyen Aysu Keskin, daha önceden Genç Milli Takım formasını terletti. Survivor 2023’e yarışmacı olarak dahil oldu.

Aysu Keskin kimdir, nereli, Aysu Keskin hayatı, biyografisi, Aysu Keskin kaç yaşında, Aysu Keskin boyu, kilosu kaç?

Aysu Keskin Boyu Kaç?

Aysu Keskin 1.77 boyundadır.

Aysu Keskin Kaç Kilo?

Aysu Keskin 60 kilodur.

Aysu Keskin Burcu Nedir?

Aysu Keskin Boğa burcudur.

Aysu Keskin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir