Aysun Öz kimdir? nereli ve kaç yaşında?

Aysun Öz Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Uzun süredir Habertürk televizyonunda izlemiş olduğumuz sunuculardan biri olan ve Kültür Sanat ile ilgili programlarla ekranlara gelen Aysun Öz biyografisini sizler için oluşturduk.İşte ayrıntılar.

Aysun Öz Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Aysun Öz, aslen de İzmirli olan bir isimdir.Çocukluğu İzmir’de geçmiş olan isim, ardından ise İstanbul’a yerleşmiş ve yaşamını burada devam ettirmeye başlamıştır.Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi olan isim, meslek hayatına 2000 tarihinde Sabah Gazetesi ile adım atmıştır.

2000-2005 tarihleri arasında Sabah Gazetesinde çalışmış olan isim, akabinde ise Akşam Gazetesine geçmiş ve yaklaşık olarak 7 yıl boyunca Akşam Gazetesinde görev almıştır.2012 tarihinde buradaki görevinden ayrılmış olan güzel sunucu, Habertürk kanalına geçmiş ve bu kanalda yer almaya başlamıştır.

visum china
visum china

2012 tarihinden beri halen Habertürk kanalında çalışmaya devam eden isim, en son olarak ise “Ne Yapsak” isimli programın sunuculuğunu üstlenmektedir.kimdirkim.com güler yüzü ve sempatik tavırları ile dikkat çeken sunucu, 1 çocuk annesidir ve 2008 doğumlu Tibet isminde bir oğlu vardır.

İzmir’in köklü takımlarından Göztepe taraftarı olan güzel sunucu, iş dışı vakitlerini genellikle çocuğu Tibet ile birlikte geçirmektedir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.