Bahar Feyzan Kimdir?

Bahar Feyzan Kimdir?

Ekranların Güzel sunucuları arasında bulunan ve bu zamana kadar sunmuş olduğu bir çok başarılı programla kendisini ispatlamış ünlü isim Bahar Feyzan kimdir? hazırladığımız yazımızda bu sorunun cevabını gayet net bir biçimde öğrenebileceksiniz.

Bahar Feyzan Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Sunuculuk yapmakta olan güzel isim Bahar Feyzan 08.07.1980 senesinde hayata merhaba demiştir.Tecrübeli isim İstanbulludur.Lise eğitimini Makine üzerine almış olan isim ardından ise Anadolu Üniversitesini tercih ederek burada İktisat bölümünü okumuştur.Üniversite tamamlanmasının ardından Amerika’ya gitmiş olan sunucu burada yüksek lisansını yapmıştır.

Amerika’dan döndükten sonra Muhabirlik yapmaya başlamış olan isim bu sayede sunuculuk mesleğinide başlamıştır.Öncelikle Cnbc-e kanalınla beraber başlamış olduğu mesleğe Habertürk kanalınla devam etmiş ve burada iki sene süresince muhabirlik yapmıştır.Ardından ise Ntv ekranlarına dönüş yapmış ve burada ekonomi ile ilgili programlarda sunuculuk yapmıştır.

Özellikle bir çok kadının hayran olmuş olduğu Brad Pitt ile yapmış olduğu röportaj çok konuşulmuş ve bu sayede kısa süre içerisinde tanınan bir isim haline gelmiştir.

Ntv’nin ardından Star Tv kanalına geçmiş olan sunucu Bahar Feyzan burada yaklaşık 1 sene boyunca Haber Bülteni sunmuştur.Star Tv’nin ardından Kanal 24 televizyonuna geçmiş olan isim burada birden çok programda sunuculuk yapmış ardından ise Trt Türk ekranlarına geçerek Nabız isimli programın sunucusu olmuştur.

Trt Türk ekranlarından sonra ise Tv 8 kanalına geçiş yapan güzel isim burada 2 tane program birden sunarak sunuculuğunu sürdürmüştür.

Halen sunuculuk yapmakta olan güzel isim vermiş olduğu pozitif enerji ve güzelliği ile beraber dikkatleri üzerine çekmeye devam ederken diğer taraftan da Adım Nisan adında kitap çıkarmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın