Bahar İlik Kimdir Nereli Hayatı

Bahar İlik Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bengütürk Televizyonun sunucularından ve spikerlerinden biri olan halen Bengütürk ekranlarında Hayata Dair adındaki programı hazırlayıp sunan Bahar İlik Kimdir nerelidir? biyografisi.

Bahar İlik Kimdir Hayatı

Tam olarak adı Ekin Bahar İliktir.Kendisi Aslen Ankaralı bir kişidir.İlkokulu Belçika’nın Başkenti olan Brüksel’de bitirmiş, Ortaokul ikinci sınıf okurken ise Türkiye’ye dönmüştür.Orta Öğrenimini Ankara’nın köklü Anadolu liselerinden birinde Fransızca olarak görmüştür.Lisenin ardından Hacettepe İşletmeyi kazanmış ve burada Yüzde Yüz İngilizce Eğitim almıştır.Üniversitenin son sınıfında Pedagojik Formasyon Almış, İşletme diplomasının yanına bir de İngilizce Öğretmenliği Sertifikasını Eklemiştir.

2008 senesinde ise Yüksek Lisansını yapmak için İstanbul’a gitmiştir.Kadir Has Üniversitesinde Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır.Yüksek Lisansını yaparken bir yandan da çalışmıştır.Bir çok televizyon kanalında haber editörlüğü ve sunuculuk yapmıştır.Bunların arasında Cine 5’de İstenmeyen Adam İsimli Haber Komedi Programıyla, Trt’de yayınlanan Kıyı Kıyı Türkiyem isimli Gezi Programı da bulunmaktadır.Bahar İlik cok uzunca bir zaman diliminden beri Bengütürk Tv haber merkezinde görev alarak çalışmaktadır.Burada Haber editörlüğünün yanında Spikerlik ile beraber aynı zamanda sunuculuk yapmaktadır.

visum china
visum china

Hayata Dair programını hazırlayıp sunan ünlü sunucu dil açısından ise oldukça kendini geliştirmiştir.Bu nedenle Dünya genelinde en sık tercih edilen yabancı dilleri çok iyi düzeyde bilmektedir.Bu diller Fransızca ile İngilizcedir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.