Bahar Özmen kimdir, nereli, Bahar Özmen kaç yaşına, Bahar Özmen kariyeri, çalıştığı kanallar

Bahar Özmen Kimdir? Bahar Özmen Kaç Yaşında, Nereli?

Maksat Yarışmak Olsun sunucusu Bahar Özmen kimdir, nereli, Bahar Özmen kaç yaşına, Bahar Özmen kariyeri, çalıştığı kanallar gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bahar Özmen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Bahar Özmen 13 Kasım 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bahar Özmen’in ailesi Selanik göçmenidir. İstanbul Erenköy Işık Lisesi ardından, Bahçeşehir Üniversitesi Sinema TV Bölümü’nden mezun olmuştur.

NTV’de Burcu Esmersoy ile Yaz gecesi programında, Yekta Kopan’la ise Gece Gündüz programında birlikte çalıştı. Daha sonra CNN Türk’e geçti. Ülke TV’de iş dünyası ile ilgili haberler sundu. Son olarak 360 kanalında Maksat Yarışmak Olsun programının sunucusudur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.