Banu El Kimdir Biyografisi Hayatı

Banu El Kimdir?

A Haber Televizyonun güzel ve başarılı sunucularından biri olan, Halen Gece Ajansı isimli haber programı ile karşımıza gelen ünlü isimlerden Banu El kimdir? sunucunun hazırlamış olduğumuz özgeçmişi yazımızla beraber sizlerledir.

Banu El Kimdir Nereli Biyografisi

Güzel Sunuculardan olan Banu El hayata gözlerini Almanya’da açmış olan bir isimdir.Ailenin en büyük çocuğu olan 1983’lü sunucu Almanya’dan sonra Türkiye’ye dönmüş ve eğitiminin tamamını Türkiye’de tamamlamıştır.Kocaeli’de çocukluk ile gençlik zamanı gecen sunucu aynı zamanda sporcu bir insandır.Küçükken Voleybola yazılmış ve başarışınla beraber lisans alarak Voleybolda lisanslı bir oyuncu olarak oynamıştır.Sadece Voleybol ile ilgilenmemiş bir çok sporlada ilgilenmiştir.

Çalışma hayatına başlaması ise öncelikle İnternet’te bulunan iş ile ilgili sitelere başvurmasınla gerçekleşmiştir.Başvurmuş olduğu iş ilanlarından uygun olan dönüşleri incelemiş ve ona göre karar vermiştir.Öncelikle Haber Merkezi içinde çalışmaya başlamış ve muhabirlik yapmıştır.

2009 senesinde Ntv ekranlarında görmüş olduğumuz sunucu burada başarılı 2 sezonun ardından 2011 senesinde A Haber Televizyonu ekranlarına geçmiş ve kanalın açıldığı günden itibaren bu kanalda görev almaya başlamıştır.Uzun süredir A Haber ekranlarında olan isim Sunmuş olduğu programlarla beraber Başta A Haber olmak üzere Ntv ve Atv ekranlarında bir çok önemli isimle röportajlar yapmıştır.

Banu El boş vakitlerinde en çok Roman okumayı sevmektedir.Ayrıca çok sevmiş olduğu Romanları bir kez daha okumaktan hiç rahatsız olmaz.En çok sevmiş olduğu Roman türü ise Kurgu türü romanlardır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.