Baran Akbulut Kimdir Biyografisi Hayatı

Baran Akbulut Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Aşk-ı Memnu dizisinle beraber tanıma şansı bulabildiğimiz dizinin iyi karakterlerinden birini canlandırmış ve şuan halen aktif bir biçimde oyunculuk yaşamını sürdürmekte olan oyuncu Baran Akbulut kimdir kaç yaşında boyu kaç? merak edilmiş sorularla beraber hayatı hakkında çok sayıda bilgi konumuzun içeriğinde.

Baran Akbulut Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Oyuncu Baran Akbulut, 12.04.1984’lü İstanbullu erkek oyunculardandır.Oyunculuk ile lise çağından itibaren ilgilenmiş ve kariyerinide bu yönde sürdürmeye karar vermiştir.Bu nedenle Anadolu Üniversitesini tercih ederek Tiyatro bölümünü okumuş ve bitirmiştir.Bu bölümden sonra bazı tiyatro oyunlarında yer alan isim zamanla dizi ve filmlerde boy göstermeye başlamıştır.Ünlü ismin boyu 1.79 cm, kilosu 74 kg ve gözlerinin rengi ise Koyu kahverengindedir.

İlk dizisine Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Aşk-ı Memnu ile başlamış olan oyuncu burada hem rolü ile hemde performansınla beğenilen kişilerden biri olmayı başarmıştır.Dizinin konuşulan isimlerinden biri olan oyuncu ardından ise Usta adındaki filmde rol almıştır.Bu film ayrıca oyuncunun ilk yer aldığı film olarak dikkat çekmektedir.

Dizi ile Filmlerde çok fark olduğunu belirten oyuncu dizilerde setlerde rolünüz bittikten sonra o alandan ayrıldığınızı ama filmlerde bambaşka bir ortamın olduğunu söylemiştir.Filmleride takip eden oyuncu uygun bulduğu filmleri izlemektedir.

Baran Akbulut Oynadığı Diziler ve Filmler

2008 – Aşk-ı Memnu
2008 – Usta (Film)
2010 – Doktorlar
2012 – El Yazısı (Film)
2012 – Son
2012 – Çanakkale 1915 (Film)
2014 – Yedi Güzel Adam
2015 – Yunus Emre Aşkın Yolculuğu
2016 – Sahipli (Film)
2017 – Aşk ve Mavı
2018 – Baba Nerdesin Kayboldum (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir