Baran Bölükbaşı Kimdir?

Baran Bölükbaşı Kimdir?

Adı Efsane dizisinde rol alarak oyunculuğa başlamış ve bu dizide gösterdiği müthiş performansla beraber çok sayıda hayran kitlesine ulaşmış oyuncu Baran Bölükbaşı kimdir? hayranları için hazırlanan bu biyografimiz ile oyuncuyu çok iyi bir şekilde tanıma şansı elde edeceksiniz.

Baran Bölükbaşı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Oyuncu Baran Bölükbaşı yaza yavaş yavaş girilen ve sıcaklıkların iyice hissedildiği bir Mayıs günü İskenderun’da hayata gözlerini açmış bir isimdir.1994’lü olan oyuncu 10 yaşına kadar burada yaşamış ardından ise Adana’ya ailesinle beraber giderek bir süre burada yaşamaya başlamıştır.Boyu 1.76 cm’dir.

Adana’dan sonra ise Antalya’ya gitmiş olan oyuncu burada lise eğitimini tamamlayana kadar kalmış ardından ise kalıcı olarak İstanbul’da yaşamaya başlamıştır.Burada Beykent Üniversitesine yazılmış isim oyunculuk eğitimi ile kendini pekiştirmeye başlamış ve kısa süre içerisinde oyunculuğun esas önemli noktalarını öğrenmiştir.

İlk dizisi olan Adı Efsane dizisinde rol alması ise şu şekilde gerçekleşmiştir.Menajerine gelen telefonla beraber ünlü isim bu daveti kabül etmiş ve dizinin çekimlerine gitmiştir.Dizi hikayesini beğenen oyuncu dizide rol almayı kabül etmiş ve dizide yer almıştır.

Oyunculukta her zaman babasını örnek alan oyuncu şu sıralarda ise Sevda’nın Bahçesi adındaki dizide rol alarak 2. dizisinde oynamanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Boş zamanlarını genellikle müzik dinleyerek ve söz yazarak geçiren oyuncu ilerleyen zamanlarda bir sinema projesi ile karşımıza çıkabilir.

Baran Bölükbaşı Oynadığı Diziler Nelerdir?

2017 – Adı Efsane
2017 – Sevda’nın Bahçesi

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın