Barış Bra kimdir, nereli, Barış Bra kaç yaşında, Barış Bra boyu kaç

Barış Bra Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Barış Bra ile ilgili merak edilenler. Barış Bra kimdir, nereli, Barış Bra kaç yaşında, Barış Bra boyu kaç gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Barış Bra Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Barış Bra 21 Temmuz 1993 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Barış Bra 6 yaşındayken ailesi ile birlikte Mersin’e taşınmışlardır. Kıbrıs’ta Vakıf Üniversitesinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık bölümünde sürdürmeye başladı. Fakat kısa bir süre sonra eğitimine ara verdi. Sonrasında ikinci üniversiteyi Türkiye’de kazanarak yine Mimarlık bölümünde eğitimine devam etti.

Barış Bra 2016 yılında Youtube kanalını açtı. Clash Of Clans, PUBG, Brawly Stars ve Clash Royale dahi olarak başarılı oyunlar ve yayınlara imzasını atmıştır.

Barış Bra Evli mi?

Barış Bra evlidir ve eşinin adı Habibe’dir.

Barış Bra Boyu Kaç?

Barış Bra’nın boyu 1.73’tür.

Barış Bra Hangi Burç?

Barış Bra’nın burcu Yengeç’tir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.