Barış Esen kimdir, nereli, Barış Esen kaç yaşında, Barış Esen eğitimi nedir, ne mezunu?

Barış Esen Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Ne mezunu?

Bloomberg HT’de sunucu olarak gördüğümüz Barış Esen hakkında merak edilenler yazımızdadır. Peki Barış Esen kimdir, nereli, Barış Esen kaç yaşında, Barış Esen eğitimi nedir, ne mezunu? İşte Barış Esen hakkında detaylar.

Barış Esen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Barış Esen İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Galatasaray Üniversitesi Bölgesel ve Stratejik Etüdler Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden doktora derecesini aldı.

Çalışma hayatına 2004 yılında CNN Türk Dış Haberler Servisi’nde başladı. 2010 yılına kadar SKY Türk haber kanalında muhabir, editör ve sunucu olarak çalıştı. 2010 yılından itibaren kuruluş kadrosunda yer aldığı Bloomberg HT’de sunucu-editör olarak görev yapmaktadır. Televizyonda Küresel Piyasalar ve Ekonomik Görünüm, radyoda ise Barış’ın Sesi programlarını sunmaktadır.

Barış Esen hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir